Quote (josheide @ 30 May 2013 02:18)
Nincs valakinek egy folos Gw2 accja? Szeretnem kiprobalni a jatekot
Engem is érdekelne majd egy a jövőben. 1x k-t sajnálok elbaszni rá, mert már rég nem vagyok hc gémer, bohóckodni viszont kiváló lenne ismerősömmel.