d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1666768697078Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 02:15pm
Fug :DDDDDDDDDDD


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 02:18am
Magic Sucks
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 3 2013 02:41am
Quote (cowding @ 3 May 2013 10:18)
Magic Sucks
http://3.ii.gl/HBVSe.png



te vagy ez a fulkol?
vagy vmi randomnak írtam be hogy pina
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 3 2013 02:45am
Quote (fahrii @ May 3 2013 10:41am)
te vagy ez a fulkol?
vagy vmi randomnak írtam be hogy pina


ya



sze der
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 3 2013 02:45am
Quote (fahrii @ May 3 2013 09:41am)
te vagy ez a fulkol?
vagy vmi randomnak írtam be hogy pina


szerintem randomnak, az ő neve itt van a képen
vagy mégis :blush:

This post was edited by Eoghan on May 3 2013 02:46am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 3 2013 05:46am
Quote (fahrii @ 2 May 2013 20:49)
az én gépemet szerencsére az se zavarja, hogy csutkára vett GW2 mellet fut még 4-5-6 barát is


fúha, ezekből meg épphogy fedezni tudod majd a új telefon kezdő+törlesztőjét?

BADASS

This post was edited by ecneB on May 3 2013 05:46am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 3 2013 05:49am
Quote (ecneB @ 3 May 2013 13:46)
fúha, ezekből meg épphogy fedezni tudod majd a új telefon kezdő+törlesztőjét?

BADASS


:evil:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2013 06:18pm
Nincs valakinek egy folos Gw2 accja? Szeretnem kiprobalni a jatekot
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 29 2013 06:34pm
Quote (josheide @ 30 May 2013 02:18)
Nincs valakinek egy folos Gw2 accja? Szeretnem kiprobalni a jatekot


De van, ám holnapig várnod kell ha nem baj mert lehet használja valaki és nem akarom alóla csak úgy kivenni. ^_^
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2013 05:18am
Quote (josheide @ 30 May 2013 02:18)
Nincs valakinek egy folos Gw2 accja? Szeretnem kiprobalni a jatekot


Engem is érdekelne majd egy a jövőben. 1x k-t sajnálok elbaszni rá, mert már rég nem vagyok hc gémer, bohóckodni viszont kiváló lenne ismerősömmel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1666768697078Next
Add Reply New Topic New Poll