d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev16667686970214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 27 2012 11:25am
Quote (fahrii @ 27 Jun 2012 18:56)
Faszom h egy konyvtarba sincs bennt a konyv. Megvenni meg nem akarom, se telefonon olvasni.


Olvasd gépen?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 28 2012 05:22am
Quote (fahrii @ Jun 27 2012 06:12pm)
az hozza a konyv szinvonalat?


simán, a kijelzője tényleg olyan mintha papírt olvasnál, én teljesen bele tudok feledkezni az olvasásba vele, mintha egy könyv lenne
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 28 2012 05:24am
Quote (anyd @ 28 Jun 2012 12:22)
simán, a kijelzője tényleg olyan mintha papírt olvasnál, én teljesen bele tudok feledkezni az olvasásba vele, mintha egy könyv lenne


fasza, akkor lehet majd én is beszerzek egyet
hoszabb távon megtérül
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 28 2012 05:26am
Quote (anyd @ 27 Jun 2012 19:10)
ezért vettem kindlet. 18k volt


hol vetted? itthon csak ilyen 30k-ért látok. erre lehet pl nmagról könyveket rárakni?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 29 2012 09:40am
Befejeztem a Feast for Crowst, nevettem amikor Jaime a tűzbe dobta a levelet meg úgy Cersei helyzetén végig. Remélem meghalt Brienne de úgy sem :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 2 2012 04:44am
megjott a kindlem, ma mar tudom is kezdeni dancet :~)
mar ha van rajta/lehet letolteni valami normalis szotarat vagy ha rajovok, hogy kell copypastelni es mukodik a bongeszojevel a cambridge
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 2 2012 04:45am
Quote (SummertimeClothes @ 2 Jul 2012 12:44)
megjott a kindlem, ma mar tudom is kezdeni dancet :~)
mar ha van rajta/lehet letolteni valami normalis szotarat vagy ha rajovok, hogy kell copypastelni es mukodik a bongeszojevel a cambridge


Esetleg tanulj meg angolul :D srsly kb 0 a nehézsége ezeknek a könyveknek nyelv szempontjából.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2012 04:46am
Quote (Rawen @ 2 Jul 2012 12:45)
Esetleg tanulj meg angolul :D srsly kb 0 a nehézsége ezeknek a könyveknek nyelv szempontjából.


oh my fuck god
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 2 2012 04:46am
Quote (Rawen @ 2 Jul 2012 12:45)
Esetleg tanulj meg angolul :D srsly kb 0 a nehézsége ezeknek a könyveknek nyelv szempontjából.


gondolkoztam én is, hogy elkezdem angolul olvasni, de én félek, hogy egy csomó jelzőt meg kacifántos kifejezéseket nem értenék meg. ennyire könnyűek a könyvek, vagy wat? :wacko:
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 2 2012 04:47am
Quote (Rawen @ 2 Jul 2012 12:45)
Esetleg tanulj meg angolul :D srsly kb 0 a nehézsége ezeknek a könyveknek nyelv szempontjából.


ha te minden egyes szot ertesz akkor elnezesedet kerem, engem elegge zavar az a 3-5 oldalankent amit nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970214Next
Add Reply New Topic New Poll