d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev166676869701468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 23 2012 12:23pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Apr 2012 19:12)


vajon az ingyenes hívásokra is vonatkozik a 2 forint percenként vagy ez csak a fizetősökre is?

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 23 2012 12:25pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 23 2012 12:24pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Apr 2012 19:23)
vajon az ingyenes hívásokra is vonatkozik a 2 forint percenként vagy ez csak a fizetősökre vonatkozik?


hát ez jo kérdés
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 23 2012 12:26pm
Quote (Inakwo @ 23 Apr 2012 19:24)
hát ez jo kérdés


illetve, ha igen, akkor vajon lenyeli-e a szolgáltató a céges egymás közt ingyen beszélgetést? kíváncsi leszek...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 23 2012 12:39pm

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 23 2012 12:41pm
Quote (CyberPunk666 @ 23 Apr 2012 20:26)
illetve, ha igen, akkor vajon lenyeli-e a szolgáltató a céges egymás közt ingyen beszélgetést? kíváncsi leszek...


most az ilyen kedvezményekre gondolsz, h x számot ingyen hívhatsz? gondolom a csomag díjába lesz beépítve, a multik nem az ilyen dolgok lenyeléséről híresek, általában továbbhárítják amit csak lehet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 23 2012 12:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Apr 2012 19:41)
most az ilyen kedvezményekre gondolsz, h x számot ingyen hívhatsz? gondolom a csomag díjába lesz beépítve, a multik nem az ilyen dolgok lenyeléséről híresek, általában továbbhárítják amit csak lehet


konkrétan az érdekel, hogy a cégen belüli ingyen hívásra kell-e fizetni, mert nálunk az egész család+pár ismerős egy nagy céges csomagban van, így cserébe egymás között ingyen beszélünk + mindig minden hálózatba alacsonyabb percdíj + másodperc alapú a számlázás (ez elég sokat dob a dolgon)
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Apr 23 2012 12:45pm
Quote (josheide @ Apr 17 2012 12:39pm)
Hihetetlen de ha igy halad a kormány el tudom képzelni hogy az MSZP nyeri a választásokat.

Vagy Fidesz - Jobbik koalicio ? :DDD


:thumbsup:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 24 2012 03:03pm
bajnait akarom :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev166676869701468Next
Add Reply New Topic New Poll