Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 23 Apr 2012 19:41)
most az ilyen kedvezményekre gondolsz, h x számot ingyen hívhatsz? gondolom a csomag díjába lesz beépítve, a multik nem az ilyen dolgok lenyeléséről híresek, általában továbbhárítják amit csak lehet
konkrétan az érdekel, hogy a cégen belüli ingyen hívásra kell-e fizetni, mert nálunk az egész család+pár ismerős egy nagy céges csomagban van, így cserébe egymás között ingyen beszélünk + mindig minden hálózatba alacsonyabb percdíj + másodperc alapú a számlázás (ez elég sokat dob a dolgon)