jászain :
várok bizniszre vagy 5 perce és szembe a mekinél meg állt egy 15 körüli tiptopteen. Csekkoltam, mert jól nézett ki. majd suddenly odajött!
"Peti te vagy az? Kata vagyok, Eszti bnője..."
"Szia, az attól függ randi miatt vársz-e vagy sem"
":D bocs akkor nem te vagy"
2 percet még elcsacsogtunk mert én is vártam valakit
Majd jött egy gyíkarc:
"Kata? Szia Peti vagyok...és ő ki?" és igencsak kérdő fejjel végigmért a srác :DDDDD