d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 5 2011 08:27am
kibaszott stat óra :wacko:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 5 2011 09:35am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2011 12:09pm)


elég ronda

Quote (Rezs @ Oct 5 2011 01:02pm)
mennyire fáj? nekem még sosem kellett mennem fogorvoshoz, de már van 1 rossz fogam


Gyökérkezelés = kapsz érzéstelenítést, kiszélesítik a lyukat. Kapsz ideigelenes gyökérölő tömést. Kapsz érzéstelenítést, kiveszik az ideiglenes tömést, és beraknak simát. Nem rosszabb mint egy sima fogtömés

This post was edited by anyd on Oct 5 2011 09:37am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 5 2011 09:46am
á náthás vagyok -.-
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 5 2011 09:48am
jászain :
várok bizniszre vagy 5 perce és szembe a mekinél meg állt egy 15 körüli tiptopteen. Csekkoltam, mert jól nézett ki. majd suddenly odajött!
"Peti te vagy az? Kata vagyok, Eszti bnője..."
"Szia, az attól függ randi miatt vársz-e vagy sem"
":D bocs akkor nem te vagy"
2 percet még elcsacsogtunk mert én is vártam valakit
Majd jött egy gyíkarc:
"Kata? Szia Peti vagyok...és ő ki?" és igencsak kérdő fejjel végigmért a srác :DDDDD
:thumbsup:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 5 2011 09:49am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2011 01:18pm)
cska most wtf, vissza kell mennem jövőhét szerdán, addig beletömködött vmi vattát v mit... Mit ehetek v mit nem v mifasz


bármit ehetsz, csak vigyázz a vattára. ha elnyűtt, rakj bele másikat
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 5 2011 09:56am
Rage-SKIDROW

nmag

18.05 GB ehhh...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 10:07am
Quote (Rezs @ Oct 5 2011 04:56pm)
Rage-SKIDROW

nmag

18.05 GB  ehhh...


Adjak a netemből rezsőbá?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 10:09am
Quote (szabika @ 5 Oct 2011 16:48)
jászain :
várok bizniszre vagy 5 perce és szembe a mekinél meg állt egy 15 körüli tiptopteen. Csekkoltam, mert jól nézett ki. majd suddenly odajött!
"Peti te vagy az? Kata vagyok, Eszti bnője..."
"Szia, az attól függ randi miatt vársz-e vagy sem"
":D bocs akkor nem te vagy"
2 percet még elcsacsogtunk mert én is vártam valakit
Majd jött egy gyíkarc:
"Kata? Szia Peti vagyok...és ő ki?" és igencsak kérdő fejjel végigmért a srác :DDDDD
:thumbsup:


mé nem mondtad szabi vagyok a hunsubrol!
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 5 2011 10:10am
Quote (Rezs @ Oct 5 2011 04:56pm)
Rage-SKIDROW

nmag

18.05 GB  ehhh...


ne szedd le, Pcn jelenleg játszhatatlan
driver update kell neki nvidiatol, az amd mar kidobogtt egy bétát
Go Back To Magyar Topic List
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll