Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:49)
és nem hagyott ki éveket ... nah mindegy
lehet, hogy engem elkeserít a közoktatás helyzete, de tudom, hogy mindenkinek már a pöcse ki van velem, úgyhogy bekussolok a témával
akkor minden flamet én fogok kapni

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2011 22:48)
jó, de te nem normális gimibe jártál ha jól tudom, míg ő egész jó középsuliba
Én kis túlzással, annyiszor voltam bent, ahány vizsga volt

kb egy tanórán nem voltam, csak ha el akartam kérni a tanártól a tematikát, hogy miből készüljek a vizsgára azt hello.
Főállásban simán meglett volna, de most már örülök, hogy kandós lettem.
/e mindenki beijedt, pedig egész jó kis eszmecsere kezdett kialakulni a felsőoktatásról... erről még sosem beszélgettünk el úgy igazán ^^ :coolface:
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 25 2011 03:05pm