d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev16667686970799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:49pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:48pm)
jó, de te nem normális gimibe jártál ha jól tudom, míg ő egész jó középsuliba


és nem hagyott ki éveket ... nah mindegy

lehet, hogy engem elkeserít a közoktatás helyzete, de tudom, hogy mindenkinek már a pöcse ki van velem, úgyhogy bekussolok a témával
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2011 02:54pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:49)
és nem hagyott ki éveket ... nah mindegy

lehet, hogy engem elkeserít a közoktatás helyzete, de tudom, hogy mindenkinek már a pöcse ki van velem, úgyhogy bekussolok a témával


akkor minden flamet én fogok kapni :(

Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2011 22:48)
jó, de te nem normális gimibe jártál ha jól tudom, míg ő egész jó középsuliba


Én kis túlzással, annyiszor voltam bent, ahány vizsga volt :)
kb egy tanórán nem voltam, csak ha el akartam kérni a tanártól a tematikát, hogy miből készüljek a vizsgára azt hello.

Főállásban simán meglett volna, de most már örülök, hogy kandós lettem.


/e mindenki beijedt, pedig egész jó kis eszmecsere kezdett kialakulni a felsőoktatásról... erről még sosem beszélgettünk el úgy igazán ^^ :coolface:

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 25 2011 03:05pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 25 2011 03:04pm
Quote (beni @ Sep 25 2011 09:26pm)
Az a1,…,an ∈ V vektorokat a V vektortér generátorrendszerének nevezzük, ha V minden eleme előáll az ai vektorok lineáris kombinációjaként.


mi bázisnak nevezzük, nem generátorrendszernek
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 25 2011 03:05pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:31pm)
ha van mondjuk (2, 0, -1), (-1, 2, 0), (1, 0, 0) vektoraid, akkor hogy találod ki, hogy gen. rsz.-e? ez még mindig nem tiszta:(


bármilyen 3 vektor lehet, csak az egyiknek másik síkban kell lennie
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 26 2011 10:28am

ricitől
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 26 2011 10:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 26 2011 05:28pm)
http://1.imgland.net/bV7F.png
ricitől


és akkor miert márk van ott :Wacko:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 26 2011 10:42am
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 17:38)
és akkor miert márk van ott :Wacko:


Balázs says:
*http://1.imgland.net/bV7F.png az hogy ezt postold be facebook topikba !
*XD
Kovássy Levente says:
*csaknem banoltak
Balázs says:
*nem
*otthonrol nem megyek fel ^^
Kovássy Levente says:
*ertem
*HAT MAJD HA HAZAERTEL POSTOLOD:DDDDD
Balázs says:
*anyadat?
*nem is talalom
*a facebook topikot
*lol
Kovássy Levente says:
*mer az elso oldalon van
*noob
Balázs says:
*ja ok
*xd
*ez ugy hangzik mintha en irtam volna ki facere
*XD
*de nembaj
*:DDD
*ty
Kovássy Levente says:
*nembaj
Balázs says:
*XD
*THIS
*szabika mar megkeveredett :(
Member
Posts: 4,823
Joined: Jan 18 2009
Gold: 11.00
Sep 26 2011 11:27am
Fiú: Szia
Lány: Szia. Mondanom kell valamit...
Fiú: mond
Lány: ♥ Szeretlek ♥
Fiú: Én is szeretlek de, én 16 éves vagyok, te 12.....és én járok egy velem egy idős lánnyal...
Lány: *kijelentkezik*
A fiú még aznap este látja a hírekben hogy egy lány felvágta az erét és felírta a vérével a falra: "A kor nem számít" A fiú szerette a lányt. Könnyeit visszafoly tva ő is felírta vérével a falra: "Igazad volt..nem a kor számít" Ha szerinted se számít a kor a szerelemben rakd ki üzifaladra .
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 26 2011 11:32am
Quote (chad05 @ Sep 26 2011 06:27pm)
Fiú: Szia
Lány: Szia. Mondanom kell valamit...
Fiú: mond
Lány: ♥ Szeretlek ♥
Fiú: Én is szeretlek de, én 16 éves vagyok, te 12.....és én járok egy velem egy idős lánnyal...
Lány: *kijelentkezik*
A fiú még aznap este látja a hírekben hogy egy lány felvágta az erét és felírta a vérével a falra: "A kor nem számít" A fiú szerette a lányt. Könnyeit visszafoly tva ő is felírta vérével a falra: "Igazad volt..nem a kor számít" Ha szerinted se számít a kor a szerelemben rakd ki üzifaladra .


igen, 16 és 12 évesek közti különbségeknél kerül szóba pont ez a téma, és érett, felnőtt gondolkodású emberek szoktak azt asztalra csapni, hogy a KORNEMSZÁMÍT
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 26 2011 12:18pm
Quote (chad05 @ 26 Sep 2011 19:27)
Fiú: Szia
Lány: Szia. Mondanom kell valamit...
Fiú: mond
Lány: ♥ Szeretlek ♥
Fiú: Én is szeretlek de, én 16 éves vagyok, te 12.....és én járok egy velem egy idős lánnyal...
Lány: *kijelentkezik*
A fiú még aznap este látja a hírekben hogy egy lány felvágta az erét és felírta a vérével a falra: "A kor nem számít" A fiú szerette a lányt. Könnyeit visszafoly tva ő is felírta vérével a falra: "Igazad volt..nem a kor számít" Ha szerinted se számít a kor a szerelemben rakd ki üzifaladra .


úristen
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970799Next
Add Reply New Topic New Poll