Quote (Vismajor @ 2 Aug 2010 17:04)
itt ül mellettem,meg is jegyezte "finom cirke"
akkor nincs is olyan rossz dolgod

rengeteg csaj besértődne ^^
Quote (Baleee @ 2 Aug 2010 17:04)
Ugyan már. ^^ Csirke az pozitív jelző.
akkor mi a negatív az állatoknál?
This post was edited by ZeNoR on Aug 2 2010 09:05am