d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16667686970122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 27 2010 05:21am
pmet akartam, sry

This post was edited by banyek on Jul 27 2010 05:43am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 27 2010 05:30am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 12:17)
awesome

akkor 301530585321013 doboz cigit viszek, csak hogy alaposak legyenek ;)


gondoltam hogy ez a program tetszeni fog XD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 06:07am
shit ez nem a /care

This post was edited by bbaallaaggee on Jul 27 2010 06:07am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 28 2010 01:49pm
Sütögetés + pia
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 2 2010 08:58am
rl van!
megebédeltünk a kertben, lecsó+erőspé+tea faja volt
aztán piMpoMgoztunk, az asszyon majdnem meg tudott verni, sokat fejlődött a kis csirke^^
most bejöttünk a légkondis szobába és fless van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2010 09:01am
Quote (Vismajor @ 2 Aug 2010 16:58)
rl van!
megebédeltünk a kertben, lecsó+erőspé+tea faja volt
aztán piMpoMgoztunk, az asszyon majdnem meg tudott verni, sokat fejlődött a kis csirke^^
most bejöttünk a légkondis szobába és fless van


Én levest csináltam. :C
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Aug 2 2010 09:03am
Quote (Vismajor @ 2 Aug 2010 16:58)
rl van!
megebédeltünk a kertben, lecsó+erőspé+tea faja volt
aztán piMpoMgoztunk, az asszyon majdnem meg tudott verni, sokat fejlődött a kis csirke^^
most bejöttünk a légkondis szobába és fless van


de ha látná hogy itt lecsirkézed kapnál az szádra gondolom :c
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Aug 2 2010 09:04am
Quote (ZeNoR @ Aug 2 2010 04:03pm)
de ha látná hogy itt lecsirkézed kapnál az szádra gondolom :c


itt ül mellettem,meg is jegyezte "finom cirke"
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 2 2010 09:04am
Quote (ZeNoR @ 2 Aug 2010 17:03)
de ha látná hogy itt lecsirkézed kapnál az szádra gondolom :c


Ugyan már. ^^ Csirke az pozitív jelző.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Aug 2 2010 09:05am
Quote (Vismajor @ 2 Aug 2010 17:04)
itt ül mellettem,meg is jegyezte "finom cirke"


akkor nincs is olyan rossz dolgod :) rengeteg csaj besértődne ^^

Quote (Baleee @ 2 Aug 2010 17:04)
Ugyan már. ^^ Csirke az pozitív jelző.


akkor mi a negatív az állatoknál?

This post was edited by ZeNoR on Aug 2 2010 09:05am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970122Next
Add Reply New Topic New Poll