d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev16667686970217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 10:28am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:26)
349/102


na nem lesz semmi?


felölem mehet
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 10:29am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:26)
349/102


na nem lesz semmi?


1-2 perc
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 10:31am
Quote (Oberon_os @ 31 May 2010 18:29)
1-2 perc


jo meek én is
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 10:33am
Quote (JS_Bach @ May 31 2010 06:31pm)
jo meek én is


olyan nagylelkű vagy :)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 2 2010 04:07pm
Quote (JS_Bach @ 31 May 2010 16:56)
- Against es fire you are allowed to use 90FR , vs vita you are allowed to use 80FR+dwarf or 85FR.


6. In Chuck We Trust
cephalides / feithyw / PB Necro / ceph
greenkan / benawild / FB sorc / none

nem hittem volna hogy lesz még 2 olyan hülye aki valaha ilyen teammel indulna ligán... :(
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 2 2010 04:17pm
Quote (Oberon_os @ 2 Jun 2010 23:07)
6. In Chuck We Trust
cephalides / feithyw / PB Necro / ceph
greenkan / benawild / FB sorc / none

nem hittem volna hogy lesz még 2 olyan hülye aki valaha ilyen teammel indulna ligán... :(


:DDDDDDDDDDDDD
látod , látod !

btw indulni kéne a mostanin is

This post was edited by Anamy on Jun 2 2010 04:18pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 2 2010 04:21pm
Quote (Anamy @ 2 Jun 2010 23:17)
:DDDDDDDDDDDDD
látod , látod !

btw indulni kéne a mostanin is


jaja. Gondolkodtam mi lenne jó, de nem lelek nagyon megoldást. :(
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 2 2010 04:24pm
Quote (Oberon_os @ 2 Jun 2010 23:21)
jaja. Gondolkodtam mi lenne jó, de nem lelek nagyon megoldást. :(


szinte csak assa , barb , necro van
na mind1 , holnap majd megdumáljuk jó8
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 2 2010 04:28pm
Quote (Anamy @ 3 Jun 2010 00:24)
szinte csak assa , barb , necro van
na mind1 , holnap majd megdumáljuk jó8


Jóéjt! Ha amával tudok értetek tenni valamit, szóljatok!
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 2 2010 04:28pm
Quote (Anamy @ 2 Jun 2010 23:24)
szinte csak assa , barb , necro van
na mind1 , holnap majd megdumáljuk jó8


Dru, barb, assa, ama, soso, hammer. Ezek vannak. Ebből már elég jó teameket lehet csinálni. Szerintem:
-assa-dru
-assa-hammer
-assa-cold sorc

-hammer-ama
-assa-ama
-ama-barb

-nec-barb
-nec-dru

-barb-akármivel ^_^
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970217Next
Add Reply New Topic New Poll