Nem, de volt eddig két alkalom, amikor megnyitották és be lehetett lépni. Ha egyik ilyennél beléptél, akkor a karaktereddel már bármikor beléphetsz, feltéve ha P2P vagy.

Amúgy innen játszik még valaki? H4xooR, vtibi, Ricsi, többiek?
Ne már ... és én nem? ... Ez mekkora pofátlanság ... én ott kezdtem és fizessek érte? -,-'