d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev166676869Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 15 2011 06:04am
Quote (H4xooR @ 15 May 2011 12:06)
én már nem szoktam,egyedül unalmas volt. :'(


this
majd talán a nyáron újra felnézek, de igazából meguntam a játékot
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 17 2011 08:58am
Quote (Klontar @ 15 May 2011 13:04)
this
majd talán a nyáron újra felnézek, de igazából meguntam a játékot


én is meguntam 1 időre... mint mindig :)
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
May 19 2011 12:20pm
Quote (Sajage @ May 15 2011 10:26am)
Nem, de volt eddig két alkalom, amikor megnyitották és be lehetett lépni. Ha egyik ilyennél beléptél, akkor a karaktereddel már bármikor beléphetsz, feltéve ha P2P vagy. :)
Amúgy innen játszik még valaki? H4xooR, vtibi, Ricsi, többiek?


Ne már ... és én nem? ... Ez mekkora pofátlanság ... én ott kezdtem és fizessek érte? -,-'
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 30 2011 06:16am
Miért szaggat az RS-em laptopról? Akármelyikre állítom szaggat.
Valaki tud valami megoldást?
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 30 2011 06:19am
Quote (Ghostmasterq @ 30 May 2011 14:16)
Miért szaggat az RS-em laptopról? Akármelyikre állítom szaggat.
Valaki tud valami megoldást?


milyen laptopod van?

nekem is szaggatott rajta anno, kivéve amikor grafikus kártyásra állítottam
akkor tökéletesen ment 10 percig, majd kék halált kapott
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 30 2011 06:30am
Quote (Klontar @ 30 May 2011 13:19)
milyen laptopod van?

nekem is szaggatott rajta anno, kivéve amikor grafikus kártyásra állítottam
akkor tökéletesen ment 10 percig, majd kék halált kapott



MSI cx-623
én is grafikus kártyára állítottam(az asztalin jól ment vele) de így is szaggatott.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 23 2011 10:28am
csak szólok, már drága a telefonos fizetés.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 23 2011 10:29am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jun 2011 18:28)
csak szólok, már drága a telefonos fizetés.


az érdekes, mert pár napja fizettem be funorbot és nem volt túl drága
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jun 23 2011 11:31am
Quote (Ghostmasterq @ 23 Jun 2011 18:28)
csak szólok, már drága a telefonos fizetés.


Én is az állítólagos patch után fizettem membert, ~400 ft volt
1-2 nap és postolok képet!
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Jun 28 2011 07:45am
5 nap lett belőle, np.





5. skillcape (ha a questcapet nem nézzük). :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev166676869Next
Add Reply New Topic New Poll