d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev16667686970162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2008 11:19am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:18)
nn fake edit


én is arra gondoltam de google mást mondott :-(


lol erre google-t hasznalod?epic failzorz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 10 2008 11:20am
Quote (Rawen @ Wed, 10 Sep 2008, 18:19)
lol erre google-t hasznalod?epic failzorz


Aha.
MATYAS TE BLEACH FANNEK TARTOD MAGAD?! SORVAT SZEGYEN GYEREK
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 10 2008 11:22am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Sep 10 2008, 06:20pm)
Aha.
MATYAS TE BLEACH FANNEK TARTOD MAGAD?! SORVAT SZEGYEN GYEREK


UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.


Regards, Move.



btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai ohmy.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2008 11:23am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:22)
UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.


Regards, Move.



btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai ohmy.gif


na azt sokat mutatjak rly biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 10 2008 11:24am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 18:22)
UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.


Regards, Move.



btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai ohmy.gif


En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.

This post was edited by kabraxis6 on Sep 10 2008 11:24am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2008 11:24am
Quote (kabraxis6 @ Wed, 10 Sep 2008, 19:24)
En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.


naja amugy is old
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 10 2008 11:25am
Quote (Rawen @ Wed, 10 Sep 2008, 18:24)
naja amugy is old


Yy.
Egyik legallatabb Bankai, foleg mikor elkezdi lobalni a feje felett xd

This post was edited by kabraxis6 on Sep 10 2008 11:25am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 10 2008 11:26am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Sep 10 2008, 06:24pm)
En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.


nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin

DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2008 11:27am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:26)
nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin

DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL


mutatjak kb masfel masodpercig akkor mar megnezel rola egy kepet azt annyi biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 10 2008 11:27am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 18:26)
nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin

DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL


Nem a kedvencem... Csak az egyik legjobb.. Nekem asszem a Senbonzakura Kageyoshi a kedvencem. Talalgass az melyik te kis sorvat.
Es lol :
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970162Next
Add Reply New Topic New Poll