☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
66
67
68
69
70
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40540
Replies: 1619
Track Topic
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#671
Sep 10 2008 11:19am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:18)
nn fake edit
én is arra gondoltam de google mást mondott :-(
lol erre google-t hasznalod?epic failzorz
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#672
Sep 10 2008 11:20am
Quote (Rawen @ Wed, 10 Sep 2008, 18:19)
lol erre google-t hasznalod?epic failzorz
Aha.
MATYAS TE BLEACH FANNEK TARTOD MAGAD?! SORVAT SZEGYEN GYEREK
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#673
Sep 10 2008 11:22am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Sep 10 2008, 06:20pm)
Aha.
MATYAS TE BLEACH FANNEK TARTOD MAGAD?! SORVAT SZEGYEN GYEREK
UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.
Regards, Move.
btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#674
Sep 10 2008 11:23am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:22)
UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.
Regards, Move.
btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai
na azt sokat mutatjak rly
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#675
Sep 10 2008 11:24am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 18:22)
UGACC?
1V1 FT5
MOST OTT
LEGYEN NAGY
A POFÁD
SORVAT GYEREK
SZÁDBALÉPEK
Idióta.
Regards, Move.
btw nézd meg a diamonddust rebelliont
van benne ikkaku's bankai
En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.
This post was edited by kabraxis6 on Sep 10 2008 11:24am
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#676
Sep 10 2008 11:24am
Quote (kabraxis6 @ Wed, 10 Sep 2008, 19:24)
En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.
naja amugy is old
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#677
Sep 10 2008 11:25am
Quote (Rawen @ Wed, 10 Sep 2008, 18:24)
naja amugy is old
Yy.
Egyik legallatabb Bankai, foleg mikor elkezdi lobalni a feje felett xd
This post was edited by kabraxis6 on Sep 10 2008 11:25am
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#678
Sep 10 2008 11:26am
Quote (kabraxis6 @ Wed, Sep 10 2008, 06:24pm)
En mar lattam Ikkaku Bankait, szoval megint fail.
nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin
DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#679
Sep 10 2008 11:27am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 19:26)
nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin
DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL
mutatjak kb masfel masodpercig akkor mar megnezel rola egy kepet azt annyi
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#680
Sep 10 2008 11:27am
Quote (Vharimatras @ Wed, 10 Sep 2008, 18:26)
nemfail mert aszontad az a kedvenced ugyhogy gondoltam biztos megnéznéd megin
DE AZÉ OLCSÁ CSAK BE NYUGODTAN, SEMMI GOND TÉLLEG ADD CSAK KI MAGADBOL
Nem a kedvencem... Csak az egyik legjobb.. Nekem asszem a Senbonzakura Kageyoshi a kedvencem. Talalgass az melyik te kis sorvat.
Es lol :
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
66
67
68
69
70
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact