d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16616626636646654765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 27 2015 07:05am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Oct 2015 14:05)
majd kiirtja egymast az edsz meg a rak

es johetnek a zsidok


#buszkemagyar
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 27 2015 07:22am
Quote (GoreKnight9 @ 27 Oct 2015 12:45)
engem 1 hete diagnosztizaltak rosszindulatu nyirokdaganattal


hajrá
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 27 2015 08:05am
tfwmfw asszem láttam jarabeket fél 3 körül ahogy a bertalan lajos utcán sétált felfele
miért :s
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 27 2015 08:08am
Quote (Genthor @ 27 Oct 2015 16:07)
[URL=http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/csalasi-ugyben-hallgatja-ki-a-nav-a-8-eves-kisfiut-2414249]http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/csalasi-ugyben-hallgatja-ki-a-nav-a-8-eves-kisfiut-2414249[/URL]


Blikk
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 27 2015 08:12am
Az én koton problémám meg nem érdekelt senkit, szép
Meg kellett oldanom magamnak, buzik
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 27 2015 08:13am
Quote (Vismajor @ Oct 27 2015 04:12pm)
Az én koton problémám meg nem érdekelt senkit, szép
Meg kellett oldanom magamnak, buzik


snickers papir
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 27 2015 08:13am
Quote (Vismajor @ 27 Oct 2015 16:12)
Az én koton problémám meg nem érdekelt senkit, szép
Meg kellett oldanom magamnak, buzik


En you and me markajut szoktam venni, auchanban kaphato es olcso
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 27 2015 08:14am
Quote (Genthor @ 27 Oct 2015 16:07)


Nem olvastam el a cikket, de fail. A vallomasa semmire nem hasznalhato fel lenyegeben, max azt latjak esetleg hol kutakodjanak jobban.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 27 2015 08:14am
Quote (RRC @ Oct 27 2015 03:13pm)
En you and me markajut szoktam venni, auchanban kaphato es olcso


Vettem müllerben young heartsot, jókat olvsatam róla a neten, olcsó is volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev16616626636646654765Next
Add Reply New Topic New Poll