d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev16566676869112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 12 2016 12:52pm
Quote (RRC @ 12 Aug 2016 20:50)
144 hz-es monitor kell elvileg 128 tickhez, hogy lásd, de én se tudom miért, csak olvastam


en nem latom a kapcsolatot a ketto kozott

de akkor az en kurva anyamat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 12 2016 01:08pm
Quote (RRC @ 12 Aug 2016 19:50)
144 hz-es monitor kell elvileg 128 tickhez, hogy lásd, de én se tudom miért, csak olvastam


>nem rendelkezni 144Hzes monitorral 2016ban
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 12 2016 01:34pm
Quote (bajcli @ 12 Aug 2016 21:08)
>nem rendelkezni 144Hzes monitorral 2016ban


legalább 2vel*
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Aug 12 2016 01:51pm
Quote (bajcli @ Aug 12 2016 08:08pm)
>nem rendelkezni 144Hzes monitorral 2016ban


még a vérnyomásmérőm kijelzője is 144hz
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 12 2016 01:52pm
Quote (lacketto @ 12 Aug 2016 21:51)
még a vérnyomásmérőm kijelzője is 144hz


és még a vérnyomásod is 144
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 14 2016 11:34am
https://www.youtube.com/watch?v=o-dEJ5BG5ZY

valaki game?))
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 15 2016 01:13am
genji nerf mikor IASDFJsdokf
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 15 2016 11:31am
game
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 15 2016 11:40am

rating scale 1-100 helyett 1-5k
7 tier ezek melle, kb 500 rankonkent, ha egyszer elerted oket, nem lehet kiesni a season vegeig a ket legmagasabbat kiveve
a comp pontokat meg golden gunok arat beszorozzak 10zel
sudden deathet kiveszik teljesen, payload mapokon is attackol az ember masodszorra, ha maradt ideje, ha 0-0ban vegzodik a meccs, siman tied lesz az eredmeny
500 rank szoras lehet max partikban, ezt lehet lazitjak majd
rating decay a 3 legfelsobb tiernek

ismetcsak fasza update minden szerintem
mar csak a genji nerf kell :--DDD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 15 2016 11:41am
Quote (SummertimeClothes @ 15 Aug 2016 19:40)
[VIDEO]http://www.youtube.com/watch?v=Nqh8tnHhIjg[/VIDEO]
rating scale 1-100 helyett 1-5k
7 tier ezek melle, kb 500 rankonkent, ha egyszer elerted oket, nem lehet kiesni a season vegeig a ket legmagasabbat kiveve
a comp pontokat meg golden gunok arat beszorozzak 10zel
sudden deathet kiveszik teljesen, payload mapokon is attackol az ember masodszorra, ha maradt ideje, ha 0-0ban vegzodik a meccs, siman tied lesz az eredmeny
500 rank szoras lehet max partikban, ezt lehet lazitjak majd
rating decay a 3 legfelsobb tiernek

ismetcsak fasza update minden szerintem
mar csak a genji nerf kell :--DDD


zenyattat fogják nerfelni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869112Next
Add Reply New Topic New Poll