d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1656667686979Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 24 2014 11:22am
Elolvastam a topicot, röhögtem, köszöntem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 11:22am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:19)
Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz



szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált


Amugy tenyleg elgondolkoztato ez a tegnapi este.

Meg az egesz vanekra adott reakcio az elmult honapok soran. (Es itt sokan sarosak a sub regebbi motorsai kozul is)

Nem ertem miert ilyen mad minkenki 24/7.

Kosz Orban :(

Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:24am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:22pm)
Amugy tenyleg elgondolkoztato ez a tegnapi este.

Meg az egesz vanekra adott reakcio az elmult honapok soran. (Es itt sokan sarosak a sub regebbi motorsai kozul is)

Nem ertem miert ilyen mad minkenki 24/7.

Kosz Orban :(


Mindenki? Te mirol beszelsz amugy
Egy problemas ember van aki nem tud viselkedni es mindenki rohog rajta
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:24am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:19)
Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz



szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált

/ja és vágom, hogy nem szóltál hozzá, fennhangon szidtad mások előtt a csaját, értelek tényleg


vagy inkabb fajlalod a seggedet mert paran elkuldtek az ocsedet es most idejossz mint valami mittudom en ki jatszani a felsobrendut, hogy hunsub igy hunsub ugy, ha ennyire rak a tarsasag akkor miert jottel egyaltalan vissza, meg minek olvasod? de tenyleg? azert, hogy itt lehessen verni a faszt, hogy lol jara nyomorek omg azert nem kell.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 11:24am
Quote (tevetavamultija @ Sep 24 2014 06:24pm)
Mindenki? Te mirol beszelsz amugy
Egy problemas ember van aki nem tud viselkedni es mindenki rohog rajta


te tenyleg nem veszed magad eszre?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:25am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 07:21pm)
inkabb gyere fel tsre megint tajrészegen, és ordítsd 10 percen keresztül, hogy a kurva anyámat, az jobban passzol a te stílusodhoz : ))


A legjobb védekezés a támadás, nemigaz? :D Nem azt mondtam, hogy én mérhetetlenül büszke vagyok a saját mindenkori internetes viselkedésemre, bizony nekem is van olyan dolog, amire nem szívesen emlékszem vissza és szégyellem is
de azért aranyos, hogy 3 éves dolgokkal jössz, az alatt bizony változik az ember - te például egyre több mindent engedsz meg magadnak az interneten, sőt, mint a tegnap este mutatja, már f2f is iszonyatosan tahóként tudsz megnyilvánulni
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:24pm)
vagy inkabb fajlalod a seggedet mert paran elkuldtek az ocsedet es most idejossz mint valami mittudom en ki jatszani a felsobrendut, hogy hunsub igy hunsub ugy, ha ennyire rak a tarsasag akkor miert jottel egyaltalan vissza, meg minek olvasod? de tenyleg? azert, hogy itt lehessen verni a faszt, hogy lol jara nyomorek omg azert nem kell.


szerintem értelmesebb postjai voltak most, mint amit te a száz multiddal összesen produkáltál az 5 év alatt, amióta itt vered magad, levente :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:28am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 18:26)
szerintem értelmesebb postjai voltak most, mint amit te a száz multiddal összesen produkáltál az 5 év alatt, amióta itt vered magad, levente :)


nyald még a seggét hülyegyerek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:28pm)
nyald még a seggét hülyegyerek


te jarabek barátod seggébe fúrod magad, miért is zavar, hogy én más mellé állok hülyegyerek levente? :)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:24pm)
vagy inkabb fajlalod a seggedet mert paran elkuldtek az ocsedet es most idejossz mint valami mittudom en ki jatszani a felsobrendut, hogy hunsub igy hunsub ugy, ha ennyire rak a tarsasag akkor miert jottel egyaltalan vissza, meg minek olvasod? de tenyleg? azert, hogy itt lehessen verni a faszt, hogy lol jara nyomorek omg azert nem kell.


Fájlalom is a mai napig, na nem senee vagy azok posztjait, hanem azokét, akikre értelmes emberekként tekintettem (ne vedd magadra)
Az meg, hogy miért jöttem vissza, hadd maradjon már az én 'felsőbrendű' dolgom...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1656667686979Next
Add Reply New Topic New Poll