Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:19)
Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz
szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált
/ja és vágom, hogy nem szóltál hozzá, fennhangon szidtad mások előtt a csaját, értelek tényleg
vagy inkabb fajlalod a seggedet mert paran elkuldtek az ocsedet es most idejossz mint valami mittudom en ki jatszani a felsobrendut, hogy hunsub igy hunsub ugy, ha ennyire rak a tarsasag akkor miert jottel egyaltalan vissza, meg minek olvasod? de tenyleg? azert, hogy itt lehessen verni a faszt, hogy lol jara nyomorek omg azert nem kell.