d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev16566676869105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 02:44am
Quote (cowding @ Jul 27 2014 10:38am)
Dunno, ha engem megcsip valami szar ami "durvabb" mint a szunyog (pok,darazs,méh etc) akkor altalaban egy kessel felvagom a dudort es kinyomok belole minden szart
Kb masnapra el szokott mulni es egy kis hosszanti seb marad


Lel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2014 02:49am
Quote (cowding @ 27 Jul 2014 10:38)
Dunno, ha engem megcsip valami szar ami "durvabb" mint a szunyog (pok,darazs,méh etc) akkor altalaban egy kessel felvagom a dudort es kinyomok belole minden szart
Kb masnapra el szokott mulni es egy kis hosszanti seb marad


soon ecesrak

This post was edited by Baleee on Jul 27 2014 02:49am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:52am
Hát a tegnapi nap eléggé szar lett csajozás szempontjából. Alig láttunk érdemeseket. Volt 1 csaj aki nekem tetszett, kiderül h most házasodik, meg 2 fiatal csajhoz is odamentünk, van palijuk. sad.gif
Kedden folyt köv a strandon 8D
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2014 03:03am
A vegen mindenki alfa lesz a subrol. Kosz mate
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 27 2014 03:05am
Quote (dotosport @ Jul 27 2014 11:03am)
A vegen mindenki alfa lesz a subrol. Kosz mate


Y))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 27 2014 03:10am
Lol fahrii, bezzeg most milyen jol jonne a bornyitos csaj, mi?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2014 03:37am
Quote (tevetava @ 27 Jul 2014 11:10)
Lol fahrii, bezzeg most milyen jol jonne a bornyitos csaj, mi?


Annak is van palija amugy, mint ha irta volna.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 04:09am
Quote (tevetava @ 27 Jul 2014 10:10)
Lol fahrii, bezzeg most milyen jol jonne a bornyitos csaj, mi?


ja bazdmeg
szakítás után mintha sokkal nyitottabb lennék
amúgy iszonyat pinahiányom van, szóval még a kis mini kondis csaj is jól jönne aki folyamatosan bámult a teremben
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 27 2014 04:42am
Quote (fahrii @ Jul 27 2014 08:52am)
Hát a tegnapi nap eléggé szar lett csajozás szempontjából. Alig láttunk érdemeseket. Volt 1 csaj aki nekem tetszett, kiderül h most házasodik, meg 2 fiatal csajhoz is odamentünk, van palijuk. sad.gif
Kedden folyt köv a strandon 8D


ha ez a "palija van" szarság állandóan visszatart akkor sose fogsz dugni
a jó nőket mindig blokkolná vmi kis nyomorék.. le kell szarni.. nincs ráírva, hogy kié... megbillogozva mint az ökrök
szard le.. legfeljebb elkenyed a száját a kis csicskának; ha pattogna, hogy így a nősténye-úgy a nősténye
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2014 05:05am
Quote (Senee @ 27 Jul 2014 12:42)
ha ez a "palija van" szarság állandóan visszatart akkor sose fogsz dugni
a jó nőket mindig blokkolná vmi kis nyomorék.. le kell szarni.. nincs ráírva, hogy kié... megbillogozva mint az ökrök
szard le.. legfeljebb elkenyed a száját a kis csicskának; ha pattogna, hogy így a nősténye-úgy a nősténye


Amelyik el volt jegyezve, az mar 'meg volt billogozva'. Amugy meg a billogozott teheneket is van, hogy elloptak a vadnyugaton is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869105Next
Add Reply New Topic New Poll