Quote (fahrii @ Jul 27 2014 08:52am)
Hát a tegnapi nap eléggé szar lett csajozás szempontjából. Alig láttunk érdemeseket. Volt 1 csaj aki nekem tetszett, kiderül h most házasodik, meg 2 fiatal csajhoz is odamentünk, van palijuk. sad.gif
Kedden folyt köv a strandon 8D
ha ez a "palija van" szarság állandóan visszatart akkor sose fogsz dugni
a jó nőket mindig blokkolná vmi kis nyomorék.. le kell szarni.. nincs ráírva, hogy kié... megbillogozva mint az ökrök
szard le.. legfeljebb elkenyed a száját a kis csicskának; ha pattogna, hogy így a nősténye-úgy a nősténye