Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 17:09)
a Tomb Raider volt az egyetlen játék ami picit is le tudott kötni az utóbbi időben, most pedig kijátszottam
nemtom mit csináljak, lehet hogy végső elkeseredettségemben takarítok egyet meg nekiülök tanulni

a legelejen mit nyomtal a repulogepnel amikor a jobb szarnyan kell atmenni?