d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2013 10:04am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 10:09am
a Tomb Raider volt az egyetlen játék ami picit is le tudott kötni az utóbbi időben, most pedig kijátszottam
nemtom mit csináljak, lehet hogy végső elkeseredettségemben takarítok egyet meg nekiülök tanulni :wacko:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2013 10:11am
Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 17:09)
a Tomb Raider volt az egyetlen játék ami picit is le tudott kötni az utóbbi időben, most pedig kijátszottam
nemtom mit csináljak, lehet hogy végső elkeseredettségemben takarítok egyet meg nekiülök tanulni :wacko:


a legelejen mit nyomtal a repulogepnel amikor a jobb szarnyan kell atmenni?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 15 2013 10:12am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Mar 2013 17:11)
a legelejen mit nyomtal a repulogepnel amikor a jobb szarnyan kell atmenni?


Amondó vagyok W
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 10:12am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Mar 2013 18:11)
a legelejen mit nyomtal a repulogepnel amikor a jobb szarnyan kell atmenni?


methet XDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 15 2013 10:12am
Quote (Psyclon @ 15 Mar 2013 17:12)
Amondó vagyok W


Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 17:12)
methet XDDDDDDDDDDDDDDDD


egye fene beprobalom
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Mar 15 2013 10:18am
letakarítom már a havat.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 10:18am
Quote (takii @ 15 Mar 2013 18:18)
letakarítom már a havat.


Milyen havat ?_?

Yourg Polenc Szezon ‏@tizdarababetu
Akit zavar a remek időjárás az csukja be az ablakot és maradjon beteg, de én nem leszek ilyen soha!

This post was edited by Baleee on Mar 15 2013 10:19am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 10:20am
Quote (GoreKnight9 @ 15 Mar 2013 17:11)
a legelejen mit nyomtal a repulogepnel amikor a jobb szarnyan kell atmenni?


így hirtelen nem vágom ez hol van :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 10:22am
Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll