d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev165666768693310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 28 2013 04:39am
Megy az általános sírás, hogy egyesek tönkreteszik a gazdaságot azzal, hogy túl olcsón adnak orbot.
Hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek?...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 28 2013 05:20am
najo, ezt az 1 orás eventet hagyom a picsába
3x haltam le mud flatsben mer 2 vagy 3 kék chargeolos pack gecik voltak és ugy haltam meg hogy 324234 méterre mellém chargeoltak

fu de felkurt

This post was edited by sylke on Feb 28 2013 05:20am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 28 2013 05:40am
Quote (sylke @ Feb 28 2013 01:20pm)
najo, ezt az 1 orás eventet hagyom a picsába
3x haltam le mud flatsben mer 2 vagy 3 kék chargeolos pack gecik voltak és ugy haltam meg hogy 324234 méterre mellém chargeoltak

fu de felkurt


ezt pofaztam ircen, hogy offscreen lechargeol, es desync miatt eselyed sincs dodgeolni a hitet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 28 2013 05:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 28 2013 11:40am)
ezt pofaztam ircen, hogy offscreen lechargeol, es desync miatt eselyed sincs dodgeolni a hitet


mondjuk ebben most benne volt a netem is, mer eddig 4x szakadt meg kb 20 perc alatt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 28 2013 06:19am
Quote (sylke @ 28 Feb 2013 13:20)
najo, ezt az 1 orás eventet hagyom a picsába
3x haltam le mud flatsben mer 2 vagy 3 kék chargeolos pack gecik voltak és ugy haltam meg hogy 324234 méterre mellém chargeoltak

fu de felkurt


Tegnap engem is nagyon felbaszott es rage quiteltem este. Mentem cruelen duelistel ledge fele es a kibaszott passagekban folyamatosan rollbackelt, belebaszott a tomeg kozepebe, amikor azt latom, hogy lifeglobe ~20%-on van. Szerencsere nem haltam le, de azert a kurva anyjat, amikor konstans rollbackel... 10x nem hanyt vissza a tomegbe, miutan ki wb-ztem, akkor egyszer sem..

Quote (iFeelAlone @ 28 Feb 2013 12:39)
Megy az általános sírás, hogy egyesek tönkreteszik a gazdaságot azzal, hogy túl olcsón adnak orbot.
Hogy lehetnek ennyire hülyék az emberek?...


Inb4 legyen akkor is 12345215245345 fg az orb, amikor mar 12342465354772341 van belole keszleten mindenkinek.....

Ma eladtam chaosokat 110-be, nekem teljesen megerte. Vegosszegeket alapbol 0 vagy 5-re kerekitem lefele, a rak szenved kis fgkkel...

This post was edited by Baleee on Feb 28 2013 06:21am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 28 2013 02:37pm
ha valaki lat sc 6l eva, arm/eva chestet, dobhatna 1 pmet a topiccal.
idaig csak szarfoshugy 6slot chesteket akartak ramsozni.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 28 2013 02:39pm
Event alatt beraktam egy gemet a stashe egy olyan slotra, ahol alapból HCban van item
Mondom
- kövi eventnél majd kitudom venni
- szétbugolja magát a cuccal ami a helyén van

És nem
Nem hiszem el, hogy meg lehettett ezt a kurva játékot úgy oldani, hogy előre gondolkodtak és normális megoldást csináltak ezekre a dolgokra
Tökre örülök :DD

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 28 2013 04:40pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 28 2013 04:44pm
Quote (cowding @ Feb 28 2013 10:40pm)
http://3.ii.gl/09thw.png


lol cowding partyban
csalo
Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768693310Next
Add Reply New Topic New Poll