d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1656667686978Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:52pm
Quote (sylke @ 2 May 2013 20:51)
de cserébe impotens vagy


valamit valamiért
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 12:55pm



Do want

/e lvl 50

This post was edited by cowding on May 2 2013 12:56pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:56pm
Quote (cowding @ 2 May 2013 20:55)
http://2.ii.gl/OP-Fyt.png
http://2.ii.gl/tzSAMw.png

Do want



jól néz ki
az én karakterem sajnos okádékronda
:D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 2 2013 12:57pm
áh mennyire jó játék volt ez. :(
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 12:58pm


+ repülő medúzák, avagy minden játék készitésekor be kell tépni legalább 1x



This post was edited by cowding on May 2 2013 01:00pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 2 2013 12:58pm
ennyi képnézegetés után mostmár felbasz az a kilométeres minimap
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 01:01pm
Quote (bajcli @ May 2 2013 08:58pm)
ennyi képnézegetés után mostmár felbasz az a kilométeres minimap


http://3.ii.gl/9TIazV.png
ez a minimum, csak nekem ki van húzva, hogy lássam ha lehet valamit gatherelni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 01:02pm
Quote (bajcli @ 2 May 2013 20:58)
ennyi képnézegetés után mostmár felbasz az a kilométeres minimap


ez a max

This post was edited by fahrii on May 2 2013 01:02pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 2 2013 01:14pm
Quote (cowding @ 2 May 2013 21:01)
http://3.ii.gl/9TIazV.png
ez a minimum, csak nekem ki van húzva, hogy lássam ha lehet valamit gatherelni


na ez máris szekszuális
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 02:08pm
Quote (cowding @ 2 May 2013 21:01)
http://3.ii.gl/9TIazV.png
ez a minimum, csak nekem ki van húzva, hogy lássam ha lehet valamit gatherelni


legyél a barátom guild wars 2 c. játékban :(
most lenne 1 kis időm játszani, tolhatnánk
habár csak 47 vagyok
Fahrii.2957

This post was edited by fahrii on May 2 2013 02:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1656667686978Next
Add Reply New Topic New Poll