Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 12 2012 09:51pm)
Köszi!
A Deadman Wonderland miért olyan sz*r? Csak a "trailer"-t láttam, az alapján csak annyi derül tki, hogy igen beteg... O.o
Maga a törtenet nagy baromsag, szar az animacio es a pacing is rossz az animeben.
Quote (jarabekg @ Sep 12 2012 09:46pm)
nem emlekszem a cimukre, de borzasztoan rossznak talaltam oket
Valoszinüleg valami regebbi gundamot neztel.