d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev165666768691468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2012 04:05am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 20 Apr 2012 10:55)
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/20/kozbesz/

MIT KERES OSZKÓ PÉTER A WIZZAIRBEN?



1000*
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 20 2012 04:24am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 20 2012 04:41am
Quote (szabika @ 20 Apr 2012 12:24)


Megadóztathatja a napfényt, a a levegőt, DE AZ INTERNETET NEM.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 20 2012 05:10am
Quote (josheide @ 20 Apr 2012 12:41)
Megadóztathatja a napfényt, a a levegőt, DE AZ INTERNETET NEM.


this, anonymus meg fogja ezért fingatni, WE ARE LEGO
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 20 2012 10:02am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2012 06:09am
lol ez gecijó :DDD


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 23 2012 07:01am
Quote (tevetava @ 23 Apr 2012 14:09)
lol ez gecijó :DDD


http://www.youtube.com/watch?v=YqofWYA_6Qc


: DDDDDd
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 23 2012 09:55am
A távközlési ipar leginkább azt kifogásolja, hogy a júliusi kezdés miatt egyszerre kell megfizetniük a korábbi és az új adót. Ráadásul a tervezett bevétel nagyon emlékezteti a szakértőket egy másik összegre, amit az állam a negyedik mobilszolgáltató létrehozására költ el.

azért ha ebből fizettetnék ezt a szart és nem a ktgvetési hiányba ölni (ami most 90% az évre tervezettnek!) akkor beszakadna a pofám
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Apr 23 2012 11:26am
http://index.hu/belfold/2012/04/23/orban_brusszel_kenyszerit_uj_adokra/

Quote

Ön felületes ember, és képtelen ezt az 1250 szavas cikket végigolvasni?

Akkor lebutítva itt van, mit mondott hétfőn Orbán Brüsszelben:

- Elképesztő, hogy az IMF-EU mit csicskáztat, amikor az afrikaiaknak simán ad pénzt

- Európa mindjárt szétrohad, mert senki sem dolgozik, és túl sok a segély

- Magyarország élen jár ennek megváltoztatásában, majd innen másolnak mások is

- A válságadókat nem hagyják megtartani, pedig a válság nem múlt el, helyébe kellenek az új adók (telefonos lesz, internetes nem)

- Brüsszel azért jobb fej, mint Moszkva volt, és a hitelért mi is jófejül viselkedünk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 23 2012 12:08pm
Quote (Genthor @ 23 Apr 2012 19:26)


megnéztem a cikkben a képeket, elég szarul néz ki az orbán :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768691468Next
Add Reply New Topic New Poll