d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 06:18am
Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2011 01:16pm)
nekem is ugyanez volt 2 honapja kb
egyik elso fogam volt tul erzekeny


cska most wtf, vissza kell mennem jövőhét szerdán, addig beletömködött vmi vattát v mit... Mit ehetek v mit nem v mifasz
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 5 2011 06:19am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2011 12:09pm)
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc3/28339_1270718736249_1478301372_30628892_2695186_n.jpg


win-nek éppenséggel nem nevezném a dolgot, de legalább női nemű
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 5 2011 06:19am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2011 02:18pm)
cska most wtf, vissza kell mennem jövőhét szerdán, addig beletömködött vmi vattát v mit... Mit ehetek v mit nem v mifasz


nekem nem vattat rakott bele hanem gipszel csinalta
valamikor most kene uj idopontot kernem es visszamenni :D jo hogy eszembejuttattad
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 06:20am
Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2011 01:19pm)
nekem nem vattat rakott bele hanem gipszel csinalta
valamikor most kene uj idopontot kernem es visszamenni :D jo hogy eszembejuttattad


hát nemtom ez mit nyomkodott bele, nem mondta
de majd igyekszem puhákat enni és a másik oldalon
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 5 2011 06:24am
Quote (meatyowllegs @ 5 Oct 2011 14:19)
nekem nem vattat rakott bele hanem gipszel csinalta
valamikor most kene uj idopontot kernem es visszamenni :D jo hogy eszembejuttattad


eszel amit akarsz, de ne azon a fogadon ami most lyukas, azért vatta, hogy szellőzzön, és majd betömi ideiglenes töméssel, majd rendessel
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2011 06:40am
Egy nagyvállalatnál focimeccset rendeznek a marketing és a karbantartó osztályok között. A meccset a karbantartók nyerik nagy fölénnyel.
A vállalati hirdetőtáblán megjelenik a marketing osztály beszámolója a mérkőzésről:
"Örömmel jelenthetjük, hogy a 2000-ik évi futball szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel az utolsó előtti helyen végeztek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2011 07:32am
omegle trollkodás ftw. én tettem fel a kérdést, kár, hogy a srác hamar elrontotta

I accidentally a whole Coke bottle. What should I do?

Stranger 1: You just the verb

Stranger 2: u accidentally what?

Stranger 1: He just the verb

Stranger 2: no i mean he accidentally stole, drank, or what?

Stranger 1: sigh, that's the joke.

Stranger 1: He just _________ a whole coke bottle

Stranger 1: He just _____ the verb

Stranger 2: ahhhh ok i still dont get it

Stranger 2: thanks for clarifying thought :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 07:36am
Quote (Nerz8 @ 5 Oct 2011 13:40)
Egy nagyvállalatnál focimeccset rendeznek a marketing és a karbantartó osztályok között. A meccset a karbantartók nyerik nagy fölénnyel.
A vállalati hirdetőtáblán megjelenik a marketing osztály beszámolója a mérkőzésről:
"Örömmel jelenthetjük, hogy a 2000-ik évi futball szezonban a marketing osztály kiélezett csatában a második helyet szerezte meg, míg a karbantartók mindössze egyetlen győzelemmel az utolsó előtti helyen végeztek


jo szöveg :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 5 2011 08:00am
2^8 postom van !
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 5 2011 08:01am
Quote (szabika @ Oct 5 2011 02:13pm)
rám fotosoppolt edt. >>


Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll