d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev16566676869799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2011 02:40pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:36)
ezen nincs vita


egyértelműen meg kéne változtatni a rendszert, valóban nem vita
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:40pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:38)
diplomáig


hát azért csak bme, meglátjuk
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:42pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:40pm)
hát azért csak bme, meglátjuk


azon belül?

Egyébként már alapból szégyen szerintem, hogy könyvből/netről/előadás után/stb sem képes ilyen egyszerű dolgot megérteni.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2011 02:42pm
bocsi, de töröllek az életemből * kattints ide a törléshez * LOADING. ▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓ 99% HIBA! Lehetetlen törölni a
baráts
águnkat.♥ Mert sokat jelentesz nekem. Tedd ki ezt, 10 ember üzifalára,
akit soha nem akarsz elveszíteni *_* Ha visszakapsz hármat, csodálatos ba
rát vagy....♥ csakneked :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:42pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:42)
azon belül?

Egyébként már alapból szégyen szerintem, hogy könyvből/netről/előadás után/stb sem képes ilyen egyszerű dolgot megérteni.


vik / mérnökinfo
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:43pm
Quote (RRC @ Sep 25 2011 09:42pm)
bocsi, de töröllek az életemből * kattints ide a törléshez * LOADING. ▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓ 99% HIBA! Lehetetlen törölni a
baráts
águnkat.♥ Mert sokat jelentesz nekem. Tedd ki ezt, 10 ember üzifalára,
akit soha nem akarsz elveszíteni *_* Ha visszakapsz hármat, csodálatos ba
rát vagy....♥ csakneked :)


hármat?



Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:42pm)
vik / mérnökinfo


és hogy sikerült bejutnia : D

egyébként meg csak remélni tudom, hogy magasról lenézni a közgazdászokat ilyen megalapozott matek tudással

This post was edited by beni on Sep 25 2011 02:44pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2011 02:44pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2011 22:40)
hát azért csak bme, meglátjuk


amíg utol nem érni az 15kredit/félév vagy össze nem fut ricivel a folyosón és átjelentkezik máshova.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:46pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:43)
és hogy sikerült bejutnia : D

egyébként meg csak remélni tudom, hogy magasról lenézni a közgazdászokat ilyen megalapozott matek tudással


37x pont nem elérhetetlen matek / fizika / infoval, sőt...

Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2011 22:44)
amíg utol nem érni az 15kredit/félév


tavaly pl. kibukott több ismerősöm is, azért nem olyan ritka a bmen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2011 02:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 25 Sep 2011 22:46)
37x pont nem elérhetetlen matek / fizika / infoval, sőt...



tavaly pl. kibukott több ismerősöm is, azért nem olyan ritka a bmen


inb4 cpnek nem sikerült.


tudom, azért írtam.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:48pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2011 22:47)
inb4 cpnek nem sikerült.


tudom, azért írtam.


jó, de te nem normális gimibe jártál ha jól tudom, míg ő egész jó középsuliba
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869799Next
Add Reply New Topic New Poll