d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:12am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:11)
szóval ? Nagyfaszod van erel is ? Valamikor találka odakint? Nekem szinte mindig jó, és ha van valami problémád, szívesen "elbeszélgetek" veled róla..


Abu Dhabiban találkozhatunk, a Sadiyat Islanden megtalálsz :)

Legalábbis ha lesz ott órám xD

This post was edited by josheide on Jul 31 2010 10:12am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 10:13am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 17:01)
igazán letakarodhatna a sok retardált kocka a közösségi oldalakról. Ennyire retardált barmokat, bazdmeg, fórum az maradjon fórumon, kúrvanehéz alapszabály ?


a facebook függők meg a facebookon, mondjuk

Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:15am
Quote (josheide @ 31 Jul 2010 18:12)
Abu Dhabiban találkozhatunk, a Sadiyat Islanden megtalálsz :)

Legalábbis ha lesz ott órám xD


http://community.justlanded.com/en/profile/Tamas-Csillag

ez te vagy ?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 31 2010 10:16am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 05:15pm)


Age:32 years

Birthday: Aug 6 1991 (Male)

shit hits the fan
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:16am
Quote (Namechange @ Jul 31 2010 04:11pm)
jó helyre postolod, mindenki leszarja.



én bennevagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de velem úgyse találkoznál / nem lenne már ekkora szád :(


pm report ment lajonak.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:16am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:15)


Ha megmondom elhagyod a subot?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 10:17am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:15)


nem :P
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:17am
Quote (Namechange @ 31 Jul 2010 18:11)
én bennevagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de velem úgyse találkoznál / nem lenne már ekkora szád :(


múltkor a metrón nagyon csendben voltál, a haverjaid is csak lestek, meg sem mertetek szólalni. Eléggé szar helyzet lehetett számotokra, hogy egy "ismeretlen" csak úgy odébb bassza egyikőtök, na de mindegy..
és leszarom, hogy csak 19 éves vagy, akinek nagy a szája, az vállalja fel, és ne a kora mögé bújjon el..

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 10:19am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:18am
Nem értem milyen durván kell közölni egyesekkel, hogy menjenek már el innen, mert nem szívesen látottak. Greenday vagy tízszer visszatalált, de végül csak elment. Jozef butább, lehet neki százszor kell mondani de egyszer tőle is megszabadulunk.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:19am
Quote (josheide @ 31 Jul 2010 18:18)
Nem értem milyen durván kell közölni egyesekkel, hogy menjenek már el innen, mert nem szívesen látottak. Greenday vagy tízszer visszatalált, de végül csak elment. Jozef butább, lehet neki százszor kell mondani de egyszer tőle is megszabadulunk.


Kiközösítesz egy fórumról ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768695001Next
Closed New Topic New Poll