Quote (Namechange @ 31 Jul 2010 18:11)
én bennevagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de velem úgyse találkoznál / nem lenne már ekkora szád

múltkor a metrón nagyon csendben voltál, a haverjaid is csak lestek, meg sem mertetek szólalni. Eléggé szar helyzet lehetett számotokra, hogy egy "ismeretlen" csak úgy odébb bassza egyikőtök, na de mindegy..
és leszarom, hogy csak 19 éves vagy, akinek nagy a szája, az vállalja fel, és ne a kora mögé bújjon el..
This post was edited by banyek on Jul 31 2010 10:19am