d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16566676869122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 27 2010 04:47am
Quote (Kenny10 @ 27 Jul 2010 12:45)
szerintem /autó
mégis csak nem főre van, utaztok pl. full autóval (4-5) akkor az már nagyon sok ^^


Nem tudom, az 10 doboz(?) / fő. Imo nem autónként.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2010 04:50am
Quote (lacketto @ Jul 27 2010 10:16am)
ovoda mellé?


akkor nem vinne borotvát
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 27 2010 04:56am
Quote (Baleee @ Jul 27 2010 11:47am)
Nem tudom, az 10 doboz(?) / fő. Imo nem autónként.


nem az, hanem ha személyenként lehetne és ülnek ott 4-5en akkor az már sok dobozt jelent
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 04:59am
Quote
Vámmentes "személyi poggyász"

A "személyi poggyász" alatt a poggyászunk egészét kell érteni, melyet a közösség vámterületére való megérkezéskor a vámhatóságnak be tudunk mutatni, illetve az előre vagy a magunk után küldött csomagokat feltéve, ha azt a feladáskor kísérőpoggyászként regisztrálták, és ezt dokumentálni is tudjuk. Jövedéki termékek esetében a "személyi poggyászként" vámmentesen vámkezelhető termékek mennyiségét tételesen felsorolja a jogszabály.

Dohánytermék esetében:

    * 200 db cigaretta vagy
    * 100 db szivarka (egyenként legfeljebb 3 gramm súlyú szivar), vagy
    * 50 db szivar vagy
    * 250 gramm cigaretta-, pipadohány


ezt én /fő értelmezem
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 27 2010 05:05am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 12:59)
ezt én /fő értelmezem


akkor adhatsz apád kezébe is egy 10 dobozt, majd son i am disappoint lesz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2010 05:05am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 27 2010 10:59am)
ezt én /fő értelmezem


menjél kocsival és leszarják mennyit viszel :c
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 05:12am
Quote (Imdeth @ 27 Jul 2010 13:05)
akkor adhatsz apád kezébe is egy 10 dobozt, majd son i am disappoint lesz.


dad i am homosex

amúgy serious business, én hozok 8 dobozzal, asszonypajtás is hoz 8 dobozzal, és vastagon 200 szál felett vagyunk /autó

/fő nincs gáz, de szeretem túlaggódni a dolgokat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 27 2010 05:13am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 12:12)
dad i am homosex

amúgy serious business, én hozok 8 dobozzal, asszonypajtás is hoz 8 dobozzal, és vastagon 200 szál felett vagyunk /autó

/fő nincs gáz, de szeretem túlaggódni a dolgokat


max bekisérnek egy sötét kis terembe ahol jol megvizsgálják az ánuszodat
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 27 2010 05:16am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 13:12)
dad i am homosex


Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 05:17am
Quote (Inakwo @ 27 Jul 2010 13:13)
max bekisérnek egy sötét kis terembe ahol jol megvizsgálják az ánuszodat


awesome

akkor 301530585321013 doboz cigit viszek, csak hogy alaposak legyenek ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869122Next
Add Reply New Topic New Poll