
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:24pm)
gg köszi azt hittem hogy jobb vagy
dögölnél meg te utolsó patkány
milyen szánalmas vagy, hogy te is tudod jól, hopgy lemákoltál, a flop fullom ellen riveren neked magasabb
én a/qm ellen neked a/8 2 pár
nekem a/8 neked a/k
nekem q/q neked j/2 flös
ésatöbb
i
és akkor jópofizol velem hogy nemis durexplay vagyok hanem az unokatesója a faszomnak, dögölj meg te utolsó patkány geci, nincs benned egy csepp férfiasság sem
reemélem meghalsz te kibaszott retardált emós gyökér geci
annyi közöd van a pókerhez m,int egy darab szarnak, 120 betet hivsz olyan boardon amin aa/qq/3 van, a te kezedbe meg egy 3as van
get good aztán sirj te nyomorék szar
sírjatok, bai
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:27pm)
F4N4TICs 8:23 pm
gg
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
g
g
na adsz kölcsön?
1kt
F4N4TICs 8:23 pm
dehogy adok :-D
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
vagy inkább 2kt
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
adsz v sem?
F4N4TICs 8:25 pm
én nem
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
akkor dögölj meg te utolsó patkány

te hamarabb meghalsz ha ilyeneket írsz mert valaki besokall megkeres és jól elpicsáz
te mondtad h adsz kölcsön, ráadásul tartozol nekem 2kval de np
és ne töröld ki a fél beszélgetést, amikor sirsz mint egy kislány
nyomorék emós szar
This post was edited by Zewa on Oct 15 2010 12:31pm