d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev1656667686972Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 15 2010 11:50am
re
nyisd a topikot bnpn
mainpage medeljen
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 15 2010 12:24pm
gg köszi azt hittem hogy jobb vagy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 15 2010 12:26pm
Quote (F4N4TiCs @ 15 Oct 2010 19:24)
gg köszi azt hittem hogy jobb vagy


That was sick.
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 15 2010 12:27pm
F4N4TICs 8:23 pm
gg
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
g
g
na adsz kölcsön?
1kt
F4N4TICs 8:23 pm
dehogy adok :-D
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
vagy inkább 2kt
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
adsz v sem?
F4N4TICs 8:25 pm
én nem
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
akkor dögölj meg te utolsó patkány



:rofl:
te hamarabb meghalsz ha ilyeneket írsz mert valaki besokall megkeres és jól elpicsáz

This post was edited by F4N4TiCs on Oct 15 2010 12:27pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 15 2010 12:28pm
Quote (F4N4TiCs @ 15 Oct 2010 19:27)
F4N4TICs 8:23 pm
    gg
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    g
    g
    na adsz kölcsön?
    1kt
F4N4TICs 8:23 pm
    dehogy adok :-D
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    vagy inkább 2kt
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    adsz v sem?
F4N4TICs 8:25 pm
    én nem
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    akkor dögölj meg te utolsó patkány


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Cry 4 teh pixs. :(
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 15 2010 12:29pm
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:27pm)
F4N4TICs 8:23 pm
    gg
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    g
    g
    na adsz kölcsön?
    1kt
F4N4TICs 8:23 pm
    dehogy adok :-D
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    vagy inkább 2kt
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    adsz v sem?
F4N4TICs 8:25 pm
    én nem
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    akkor dögölj meg te utolsó patkány



:rofl:
te hamarabb meghalsz ha ilyeneket írsz mert valaki besokall megkeres és jól elpicsáz


igen azt hiszem te fogod az ocsmány emós pofáddal csajod se volt még more :DDDDDDDDDDDDDDd

90fg h/u ?:)

szét szedlek

This post was edited by Salvador on Oct 15 2010 12:30pm
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 15 2010 12:30pm
Quote (Salvador @ Oct 15 2010 06:29pm)
igen azt hiszem te fogod az ocsmány emós pofáddal csajod se volt még more :DDDDDDDDDDDDDDd

90fg h/u ?:)

szét szedlek


nem játszom szarokkal szar tétben szerezz minimum 1k fg-t
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 15 2010 12:31pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:24pm)
gg köszi azt hittem hogy jobb vagy


dögölnél meg te utolsó patkány
milyen szánalmas vagy, hogy te is tudod jól, hopgy lemákoltál, a flop fullom ellen riveren neked magasabb
én a/qm ellen neked a/8 2 pár
nekem a/8 neked a/k
nekem q/q neked j/2 flös
ésatöbb
i
és akkor jópofizol velem hogy nemis durexplay vagyok hanem az unokatesója a faszomnak, dögölj meg te utolsó patkány geci, nincs benned egy csepp férfiasság sem
reemélem meghalsz te kibaszott retardált emós gyökér geci

annyi közöd van a pókerhez m,int egy darab szarnak, 120 betet hivsz olyan boardon amin aa/qq/3 van, a te kezedbe meg egy 3as van
get good aztán sirj te nyomorék szar
sírjatok, bai


Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:27pm)
F4N4TICs 8:23 pm
    gg
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    g
    g
    na adsz kölcsön?
    1kt
F4N4TICs 8:23 pm
    dehogy adok :-D
ZewaSoftisExtra 8:23 pm
    vagy inkább 2kt
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    adsz v sem?
F4N4TICs 8:25 pm
    én nem
ZewaSoftisExtra 8:25 pm
    akkor dögölj meg te utolsó patkány



:rofl:
te hamarabb meghalsz ha ilyeneket írsz mert valaki besokall megkeres és jól elpicsáz


te mondtad h adsz kölcsön, ráadásul tartozol nekem 2kval de np
és ne töröld ki a fél beszélgetést, amikor sirsz mint egy kislány
nyomorék emós szar

This post was edited by Zewa on Oct 15 2010 12:31pm
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 15 2010 12:31pm
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:30pm)
nem játszom szarokkal szar tétben szerezz minimum 1k fg-t


scared :S enyim van de te még igyse mersz kiáállni dodge :(
Member
Posts: 772
Joined: Oct 10 2010
Gold: 1.57
Warn: 10%
Oct 15 2010 12:31pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

sok nyomorék kis pokeres csicska
Go Back To Magyar Topic List
Prev1656667686972Next
Closed New Topic New Poll