Quote (xriox @ 31 May 2010 17:11)
jó, sok karit 95 resistel is meglehetne verni, de attol még tulzásnak tartom

95 res az is.

90 még okj, és hottyval csak azt akarják elérni, hogy ne legyenek es/fb-k tvt-n, hogyha 2v1-re kerülne a sor ne csak mass run menjen. És ezzel valamilyen szinten egyetértek. Tudom, balfasz vagyok meg minden, de a massrunt soha nem tartottam duelnek (MINT AHOGY A FOHOT SEM XDDDDDD).
Ám lökhetnénk, lehet már jó, ha meg nem, jövök amával tvt-re, az lagbarátabb mint egy hybsin.