d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev16566676869217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 10:03am
undoritó játék ez a diablo , sírjatok mind , nem játszok soha többet :cry:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 31 2010 10:05am
Quote (Anamy @ 31 May 2010 18:03)
undoritó játék ez a diablo , sírjatok mind , nem játszok soha többet :cry:


hell ancikat még megölhetted volna
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 10:05am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:02)
nah jó cc assán meg javán hotspur kicsit télleg tulzás

akor csak javán tulzás ;)


java simán verhető, csak tudni kell a technikáját. ask Gergő, ő azt mondta 80/20javnak, toltunk párat, és 70/30 ide, pedig szar soso vagyok. szóval verhető az, csak nem úgy, ahogy a jó sorc playerek gondolkodnak.
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 10:11am
Quote (Oberon_os @ May 31 2010 06:05pm)
java simán verhető, csak tudni kell a technikáját. ask Gergő, ő azt mondta 80/20javnak, toltunk párat, és 70/30 ide, pedig szar soso vagyok. szóval verhető az, csak nem úgy, ahogy a jó sorc playerek gondolkodnak.


jó, sok karit 95 resistel is meglehetne verni, de attol még tulzásnak tartom :P
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 10:16am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:11)
jó, sok karit 95 resistel is meglehetne verni, de attol még tulzásnak tartom :P


95 res az is. :D 90 még okj, és hottyval csak azt akarják elérni, hogy ne legyenek es/fb-k tvt-n, hogyha 2v1-re kerülne a sor ne csak mass run menjen. És ezzel valamilyen szinten egyetértek. Tudom, balfasz vagyok meg minden, de a massrunt soha nem tartottam duelnek (MINT AHOGY A FOHOT SEM XDDDDDD).
Ám lökhetnénk, lehet már jó, ha meg nem, jövök amával tvt-re, az lagbarátabb mint egy hybsin.
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 10:17am
Quote (Oberon_os @ May 31 2010 06:16pm)
95 res az is. :D 90 még okj, és hottyval csak azt akarják elérni, hogy ne legyenek es/fb-k tvt-n, hogyha 2v1-re kerülne a sor ne csak mass run menjen. És ezzel valamilyen szinten egyetértek. Tudom, balfasz vagyok meg minden, de a massrunt soha nem tartottam duelnek (MINT AHOGY A FOHOT SEM XDDDDDD).
Ám lökhetnénk, lehet már jó, ha meg nem, jövök amával tvt-re, az lagbarátabb mint egy hybsin.


mass runra én időlimitet tartom legjobbnak, és azt h nincs stack mana





349/102 ha valakinek még kedved támadna 1 kis tvthez :)

This post was edited by xriox on May 31 2010 10:18am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 31 2010 10:21am
Quote (xriox @ 31 May 2010 17:17)
mass runra én időlimitet tartom legjobbnak, és azt h nincs stack mana





349/102 ha valakinek még kedved támadna 1 kis tvthez :)


stack mana ponthogy argesszív játékosoknak kell.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 31 2010 10:22am
Quote (xriox @ 31 May 2010 18:17)
mass runra én időlimitet tartom legjobbnak, és azt h nincs stack mana





349/102 ha valakinek még kedved támadna 1 kis tvthez :)


meek mindjart
hat nem lesz tvt imo

This post was edited by JS_Bach on May 31 2010 10:25am
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 10:23am
Quote (Oberon_os @ May 31 2010 06:21pm)
stack mana ponthogy argesszív játékosoknak kell.


de ha nincs tul agressziv akkor talán mass run sincs, meg amugy is trappernak kurva nagy elöny a mana stack mert rohadt sok manaát fogyaszt, szemben 1 bow amával
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 31 2010 10:26am
349/102


na nem lesz semmi?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869217Next
Add Reply New Topic New Poll