d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev16566676869Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 11 2011 07:50am
Quote (Bogos @ 11 Apr 2011 13:59)
Tudom, hogy már régiek, de csak most jutottam el odáig, hogy közzétehetem őket:

http://img847.imageshack.us/img847/3466/110405203010.jpg

http://img864.imageshack.us/img864/7586/110330201710.jpg

Gratula H4xooR! :)

~Sir Bogi


tyűha, gratula :)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 11 2011 08:20am
Quote (Bogos @ 11 Apr 2011 14:59)
Tudom, hogy már régiek, de csak most jutottam el odáig, hogy közzétehetem őket:

http://img847.imageshack.us/img847/3466/110405203010.jpg

http://img864.imageshack.us/img864/7586/110330201710.jpg

Gratula H4xooR! :)

~Sir Bogi


köszi :)

Neked is!
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2011 10:56am
Köszi! :)

A Divine-nal valószínűleg megszívtam. Már árügyileg, mert elvileg most nagyon lemegy az ára. De igazából nem izgat fel. :) Van és ennek örülök. ^^

~Sir Bogi
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 19 2011 07:21pm
BUNP


Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Apr 25 2011 08:13am
Quote (H4xooR @ Apr 20 2011 01:21am)
BUNP

http://www.youtube.com/watch?v=rUD8DKg2QK8


Epic vid :D

Majd este postolok update-et pureról.
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
Apr 27 2011 10:14am
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
May 7 2011 06:10am
Grat Bogos :)

P2P lettem megint, játszok kicsit. Van Veteran és Classic capem! :D
Member
Posts: 1,349
Joined: Apr 12 2007
Gold: 0.00
May 14 2011 08:46am
Quote (Sajage @ May 7 2011 01:10pm)
Grat Bogos :)

P2P lettem megint, játszok kicsit. Van Veteran és Classic capem! :D


Na véégre! :D

Nekem is vannak. :P Te voltál classicos? o.O
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
May 15 2011 03:26am
Quote (Bogos @ 14 May 2011 16:46)
Na véégre! :D

Nekem is vannak. :P Te voltál classicos? o.O


Nem, de volt eddig két alkalom, amikor megnyitották és be lehetett lépni. Ha egyik ilyennél beléptél, akkor a karaktereddel már bármikor beléphetsz, feltéve ha P2P vagy. :)
Amúgy innen játszik még valaki? H4xooR, vtibi, Ricsi, többiek?
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 15 2011 04:06am
Quote (Sajage @ 15 May 2011 11:26)
Nem, de volt eddig két alkalom, amikor megnyitották és be lehetett lépni. Ha egyik ilyennél beléptél, akkor a karaktereddel már bármikor beléphetsz, feltéve ha P2P vagy. :)
Amúgy innen játszik még valaki? H4xooR, vtibi, Ricsi, többiek?


én már nem szoktam,egyedül unalmas volt. :'(
Go Back To Magyar Topic List
Prev16566676869Next
Add Reply New Topic New Poll