Quote (Bogos @ 14 May 2011 16:46)
Na véégre!

Nekem is vannak.

Te voltál classicos? o.O
Nem, de volt eddig két alkalom, amikor megnyitották és be lehetett lépni. Ha egyik ilyennél beléptél, akkor a karaktereddel már bármikor beléphetsz, feltéve ha P2P vagy.

Amúgy innen játszik még valaki? H4xooR, vtibi, Ricsi, többiek?