d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev165666768693048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Sep 10 2009 05:47pm
Quote (inURFace @ Fri, 11 Sep 2009, 01:09)
nincs pénteken sulim :]


nekemsenincsen
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Sep 10 2009 10:21pm
zomg kezdek énis kocka lenni :(
azt álmodtam h 8x fgm van :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 10 2009 10:23pm
Most mindenki rácseszett aki postolt eddig ebbe a topicba.

I CARE
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 10:40pm
Quote (ElCapitano @ Fri, Sep 11 2009, 05:23am)
Most mindenki rácseszett aki postolt eddig ebbe a topicba.

I CARE


NNNNNNOOOOOO

le fu-
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 10 2009 10:42pm
Minden reggel ez a kérdés:

káve+kaja
vagy
jsp+kaja
vagy
kávé+jsp

=(
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Sep 10 2009 10:47pm
Quote (ElCapitano @ Fri, Sep 11 2009, 04:42am)
Minden reggel ez a kérdés:

káve+kaja
vagy
jsp+kaja
vagy
kávé+jsp

=(


nehéz az élet
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 10 2009 10:59pm
Quote (pohuan5 @ Fri, 11 Sep 2009, 05:47)
nehéz az élet


inkább ellógom első órát és epic win
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 11 2009 03:23am
Quote (ElCapitano @ Fri, 11 Sep 2009, 05:42)
Minden reggel ez a kérdés:

káve+kaja
vagy
jsp+kaja
vagy
kávé+jsp

=(


jsp + jsp. ez ám a win.

amúgy pont most jött egy sms-em.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 11 2009 03:26am
most keltem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 11 2009 03:31am
Quote (Rezs @ Fri, 11 Sep 2009, 11:26)
most keltem


Én is nemrég.

TO-s néni meg majdnem leharapta a kukim, mert hogy mért most megyek be hozzá, hogy szar a neptunom. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev165666768693048Next
Closed New Topic New Poll