d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16586596606616624765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 27 2015 04:23am
Quote (TresholdOfUniverse @ 27 Oct 2015 11:16)
akkor most minek veasarolnal? sraccal lesz a kaland?


Vis meg lett rektálva, mint Lacii a fésűs topicban
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 27 2015 04:24am
Quote (Senee @ 27 Oct 2015 11:23)
hazafele veszek megint jó kis friss füstöltkolbászt
oylat ami még kenhető

pékségben mellé finom friss meleg kenyeret
csinálok mellé teát mézzel citrommal

ez lesz a vacsora yeah


jol hangzik
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 27 2015 04:29am
Quote (Vismajor @ Oct 27 2015 11:34am)
Milyen gumit vegyek? Amit a boltban látok azok durván overpricedek
Nincs valami normális ami elfogadható minőségű? Nem kel nekem semmi extra


rántsd ki előtte, az ingyen van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 27 2015 04:52am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 27 2015 11:16am)
akkor most minek veasarolnal? sraccal lesz a kaland?


Nevetek
Nem csak készülök inkább
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 27 2015 05:00am
Quote (Senee @ Oct 27 2015 11:23am)
hazafele veszek megint jó kis friss füstöltkolbászt
oylat ami még kenhető

pékségben mellé finom friss meleg kenyeret
csinálok mellé teát mézzel citrommal

ez lesz a vacsora yeah


ezekszerint te meg nem hallottad a who leguljabb jelentese szerint a feldolgozott hus(kulonosen a fustolt) rakkelto hatasu


udv a vegak kozott Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 27 2015 05:28am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 27 2015 11:00am)
ezekszerint te meg nem hallottad a who leguljabb jelentese szerint a feldolgozott hus(kulonosen a fustolt) rakkelto hatasu


udv a vegak kozott Senee


attól függetlenül, hogy már vannak célocskáim meg el is kezdtem tenni értük; még mindig kiegyeznék a halállal
nem rettent el


persze ha a saját hányásomban/szaromban fulldokolva vergődnék a fájdalomtól lehet nem lenne ekkora pofám
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 27 2015 05:31am
Quote (Senee @ 27 Oct 2015 13:28)
attól függetlenül, hogy már vannak célocskáim meg el is kezdtem tenni értük; még mindig kiegyeznék a halállal
nem rettent el


persze ha a saját hányásomban/szaromban fulldokolva vergődnék a fájdalomtól lehet nem lenne ekkora pofám


Szerintem ha hirtelen kiderülne h rákos vagy lehet nem igy gondolnád
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 27 2015 05:37am
Quote (fahrii @ Oct 27 2015 11:31am)
Szerintem ha hirtelen kiderülne h rákos vagy lehet nem igy gondolnád


kurvára nem érdekelne és nem mennék el kezelésre


semmilyen betegség nem érdekelt eddig se amíg nem volt olyan elviselhetetlen, hogy a falat kapartam
mikor inszalagszakadásom volt azzal is még elmentem edzésre, mászkáltam etc (aszittem csak kiment a bokám, nem gondoltam elszakadt a szalag - aztán egy éjszakát ültem gép előtt, lefolyt bele a vér vagy idk azt már rá se bírtam állni akkorára dagadt)


persze nyilván ez más meg azon is elgondolkodnék h mi lesz ha jön a fájdalmas része akkor meg már vagy muszáj elmenni orvoshoz (de akkor meg már nem tudnak mit csinálni)..... megölni meg eddig se voltam képes magam és megint patthelyzetbe kerülnék



ezért lenne jó engedélyeznék az eutanáziát, h aki kéri az kap egy altató injekciót és szépen elalszik
mi a faszét kell mindenképp mindenkit belekényszeríteni abba a gecis procedúrába
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 27 2015 05:39am
Quote (Senee @ Oct 27 2015 12:28pm)
attól függetlenül, hogy már vannak célocskáim meg el is kezdtem tenni értük; még mindig kiegyeznék a halállal
nem rettent el


persze ha a saját hányásomban/szaromban fulldokolva vergődnék a fájdalomtól lehet nem lenne ekkora pofám


a hirtelen halal gondolata engem sem rettent el kulonosebben, valamilyen szinten szeretem is pl hegymaszas/ejtoernyos ugras kozben

de a vegbelrak gondolatatol is rosszul vagyok, meg igazabol barmilyen komolyabb betegsegtol
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 27 2015 05:41am
Quote (Senee @ 27 Oct 2015 12:37)
kurvára nem érdekelne és nem mennék el kezelésre


semmilyen betegség nem érdekelt eddig se amíg nem volt olyan elviselhetetlen, hogy a falat kapartam
mikor inszalagszakadásom volt azzal is még elmentem edzésre, mászkáltam etc (aszittem csak kiment a bokám, nem gondoltam elszakadt a szalag - aztán egy éjszakát ültem gép előtt, lefolyt bele a vér vagy idk azt már rá se bírtam állni akkorára dagadt)


persze nyilván ez más meg azon is elgondolkodnék h mi lesz ha jön a fájdalmas része akkor meg már vagy muszáj elmenni orvoshoz (de akkor meg már nem tudnak mit csinálni)..... megölni meg eddig se voltam képes magam és megint patthelyzetbe kerülnék



ezért lenne jó engedélyeznék az eutanáziát, h aki kéri az kap egy altató injekciót és szépen elalszik
mi a faszét kell mindenképp mindenkit belekényszeríteni abba a gecis procedúrába


hát a rák az nem éppen egy szép halál
Go Back To Magyar Topic List
Prev16586596606616624765Next
Add Reply New Topic New Poll