Quote (fahrii @ Oct 27 2015 11:31am)
Szerintem ha hirtelen kiderülne h rákos vagy lehet nem igy gondolnád
kurvára nem érdekelne és nem mennék el kezelésre
semmilyen betegség nem érdekelt eddig se amíg nem volt olyan elviselhetetlen, hogy a falat kapartam
mikor inszalagszakadásom volt azzal is még elmentem edzésre, mászkáltam etc (aszittem csak kiment a bokám, nem gondoltam elszakadt a szalag - aztán egy éjszakát ültem gép előtt, lefolyt bele a vér vagy idk azt már rá se bírtam állni akkorára dagadt)
persze nyilván ez más meg azon is elgondolkodnék h mi lesz ha jön a fájdalmas része akkor meg már vagy muszáj elmenni orvoshoz (de akkor meg már nem tudnak mit csinálni)..... megölni meg eddig se voltam képes magam és megint patthelyzetbe kerülnék
ezért lenne jó engedélyeznék az eutanáziát, h aki kéri az kap egy altató injekciót és szépen elalszik
mi a faszét kell mindenképp mindenkit belekényszeríteni abba a gecis procedúrába