d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16496506516526534765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 25 2015 11:33am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 18:32)




This post was edited by Ghostmasterq on Oct 25 2015 11:33am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2015 12:38pm
http://www.floralakopark.hu/

lakik itt vki? mienek a lakások?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 25 2015 12:41pm
Quote (Senee @ Oct 25 2015 07:38pm)
http://www.floralakopark.hu/

lakik itt vki? mienek a lakások?


BPre akarsz költözni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2015 12:46pm
Quote (anyd @ Oct 25 2015 06:41pm)
BPre akarsz költözni?


csak fantáziálgatok egy kellemes tea mellett épp
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 25 2015 12:48pm
Quote (anyd @ Oct 25 2015 07:41pm)
BPre akarsz költözni?


itt lehet nagy lovet csinalni, Senee meg arra hajt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2015 12:49pm
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 25 2015 06:48pm)
itt lehet nagy lovet csinalni, Senee meg arra hajt


elsőnek a sulit kéne befejeznem még vagy másikat csinálni SzomorúIdők.gif
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 25 2015 01:12pm
az a flórás cucc még kész sincs
nekem tervezik :o)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 25 2015 01:29pm
1 szobas lakasok itt is hasonloak, mint a mi lakoparkunkban. (meg az 1+1 is). Anno mi 9-ert vettunk, gondolom most dragabb es az 1-esek is 11-12m kezdodnek.

Mondjuk az ilyen uj epitesu, elso emeleti, belso udvari lakasoknak brutalisan jo a rezsijuk.

+++ Most neztem, anno a mi lakoparkunkat is tel-avivi beruhazo csinaltatta, ofc mas neven, ami mar nem letezik.

This post was edited by Baleee on Oct 25 2015 01:32pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 25 2015 01:32pm
Quote (Senee @ Oct 25 2015 07:49pm)
elsőnek a sulit kéne befejeznem még vagy másikat csinálni SzomorúIdők.gif


ha jol beszelsz angolul + egy akarmilyen nyelven azon mar hazavihetsz havi 200k nettot Pesten
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 25 2015 02:13pm
Quote (anyd @ 25 Oct 2015 20:41)
BPre akarsz költözni?


70k-s fizetésből luxuslakást venne budán
Go Back To Magyar Topic List
Prev16496506516526534765Next
Add Reply New Topic New Poll