d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16465666768172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 30 2016 01:17am
Quote (rapiddani @ 29 Aug 2016 23:46)
Tudtommal te is világot megvaltasz a programozasoddal, nélkülözhetetlen vagy, es mar nem tudod hova menj dolgozni annyira kellesz a világnak


de akkor csapjuk a csapathoz kemet is


Kösz, hiányoltam is magam :D

PM kitalálta, hogy menjünk csapatépíteni, főnököm és az ő 5lete: kínai étterem. Múltkor is az volt... Mondták jöjjek elő valamivel.
Pont előtte küldött egy fb videót az egyio csaj, h juj de kipróbálná.
Offroad gokart, vagy ink quad?! az egyik berni hegyben.
Kötélpályán felhúznak, majd fent elengednek és mehet a vadulás a szerpentin kijelölt szakaszán. Van sík része is a pályának. 1.5 órára van kb kocsival, árat nem írtak, de gondolom drágább, mint egy 5 fős kínai ebéd :D
Másik opció Bern városban gokart :D 8 + fő esetén van miniverseny, warmup, qual, race. 69chf/fő. Ha a swisscomosok közül is jönnek páran meg is lennénk. 2 hete Hua/Swisscom közösen bérelt 4 sárkányhajót+60 embert megvendégelt (lefoglalta Thunban a tónál az egész vendéglőt a mólón) gondolom ahhoz képest ez a móka semmibe nem fog kerülni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2016 01:26am
Quote (Akizk @ Aug 30 2016 07:17am)
Kösz, hiányoltam is magam :D

PM kitalálta, hogy menjünk csapatépíteni, főnököm és az ő 5lete: kínai étterem. Múltkor is az volt... Mondták jöjjek elő valamivel.
Pont előtte küldött egy fb videót az egyio csaj, h juj de kipróbálná.
Offroad gokart, vagy ink quad?! az egyik berni hegyben.
Kötélpályán felhúznak, majd fent elengednek és mehet a vadulás a szerpentin kijelölt szakaszán. Van sík része is a pályának. 1.5 órára van kb kocsival, árat nem írtak, de gondolom drágább, mint egy 5 fős kínai ebéd :D
Másik opció Bern városban gokart :D 8 + fő esetén van miniverseny, warmup, qual, race. 69chf/fő. Ha a swisscomosok közül is jönnek páran meg is lennénk. 2 hete Hua/Swisscom közösen bérelt 4 sárkányhajót+60 embert megvendégelt (lefoglalta Thunban a tónál az egész vendéglőt a mólón) gondolom ahhoz képest ez a móka semmibe nem fog kerülni.


:D
:D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 30 2016 01:31am
Quote (Akizk @ Aug 30 2016 08:17am)
Kösz, hiányoltam is magam :D

PM kitalálta, hogy menjünk csapatépíteni, főnököm és az ő 5lete: kínai étterem. Múltkor is az volt... Mondták jöjjek elő valamivel.
Pont előtte küldött egy fb videót az egyio csaj, h juj de kipróbálná.
Offroad gokart, vagy ink quad?! az egyik berni hegyben.
Kötélpályán felhúznak, majd fent elengednek és mehet a vadulás a szerpentin kijelölt szakaszán. Van sík része is a pályának. 1.5 órára van kb kocsival, árat nem írtak, de gondolom drágább, mint egy 5 fős kínai ebéd :D
Másik opció Bern városban gokart :D 8 + fő esetén van miniverseny, warmup, qual, race. 69chf/fő. Ha a swisscomosok közül is jönnek páran meg is lennénk. 2 hete Hua/Swisscom közösen bérelt 4 sárkányhajót+60 embert megvendégelt (lefoglalta Thunban a tónál az egész vendéglőt a mólón) gondolom ahhoz képest ez a móka semmibe nem fog kerülni.


Mi voltunk falat maszni, meg kell biznod a munkatarsaidban hogy tartjak rendesen a kötelet.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 30 2016 01:53am
Quote (Akizk @ Aug 30 2016 08:17am)
Kösz, hiányoltam is magam :D

PM kitalálta, hogy menjünk csapatépíteni, főnököm és az ő 5lete: kínai étterem. Múltkor is az volt... Mondták jöjjek elő valamivel.
Pont előtte küldött egy fb videót az egyio csaj, h juj de kipróbálná.
Offroad gokart, vagy ink quad?! az egyik berni hegyben.
Kötélpályán felhúznak, majd fent elengednek és mehet a vadulás a szerpentin kijelölt szakaszán. Van sík része is a pályának. 1.5 órára van kb kocsival, árat nem írtak, de gondolom drágább, mint egy 5 fős kínai ebéd :D
Másik opció Bern városban gokart :D 8 + fő esetén van miniverseny, warmup, qual, race. 69chf/fő. Ha a swisscomosok közül is jönnek páran meg is lennénk. 2 hete Hua/Swisscom közösen bérelt 4 sárkányhajót+60 embert megvendégelt (lefoglalta Thunban a tónál az egész vendéglőt a mólón) gondolom ahhoz képest ez a móka semmibe nem fog kerülni.


a nagyfonok szereti az extremebb dolgokat, legutoljara wakeboardozni akarta vinni a acsapatot

amivel csak az a baj, hogy a csapat alapvetoen 50 es 60 kozotti, pocakos mernokokbol all

vegul inkabb strandroplabdaztunk a wakeboard palya mellett, de annal is rezgett a lec
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 30 2016 02:02am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Aug 2016 09:31)
Mi voltunk falat maszni, meg kell biznod a munkatarsaidban hogy tartjak rendesen a kötelet.


valaki mar az en kotelemet is tarthatna.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 30 2016 02:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 30 Aug 2016 10:02)
valaki mar az en kotelemet is tarthatna.


ja, lehet megse
kaptam bf1 open beta keyt
bar lehet fps miatt kelleni fog az a kotel
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 30 2016 02:14am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Aug 30 2016 09:11am)
ja, lehet megse
kaptam bf1 open beta keyt
bar lehet fps miatt kelleni fog az a kotel


atveted a faagon, es szorito nyolcassal a fahoz kotod
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 30 2016 08:30am
Quote (Karan2_Returned @ 30 Aug 2016 09:31)
Mi voltunk falat maszni, meg kell biznod a munkatarsaidban hogy tartjak rendesen a kötelet.


Erről eszembe jut egy sztori. Mikor még toronyra is kellett másznom, kötelező volt a mentési gyakorlatolból levizsgázni.
5 méter magasban lógott egy kolléga, le kellett hozzá ereszkedni kötélen kb 8 méterről, átfogni a lábaimmal, magamhoz húzni és összekapcsolni a beülőjét az enyémmel, majd elvágni a kötelet amin lógot.
Amikor leereszkedtem hozzá nem kattanásig rögztettem a riglit és amikor rámzuhant elindultunk lefele :D Ő a lámaim között hanyadt fekve és meg reflexből megmarkoltam a kötelet, ami ugye megégete a kezem, majd a föld előtt 20 centivel behúztam a riglit :D
Kb 5 másodperc néma csend, majd előrelép az oktató, tök nyugisan elkezdi sorolni, hogy mi volt a hiba :DDDDDDDD Kb mindenki le volt fehéredve és kuss volt, de főleg az alattam fekvő srác :D



Quote (TresholdOfUniverse @ 30 Aug 2016 09:53)
a nagyfonok szereti az extremebb dolgokat, legutoljara wakeboardozni akarta vinni a acsapatot

amivel csak az a baj, hogy a csapat alapvetoen 50 es 60 kozotti, pocakos mernokokbol all

vegul inkabb strandroplabdaztunk a wakeboard palya mellett, de annal is rezgett a lec


:DDDDDDDDDDDDDD az én öltetemből "vacsora" lett ebéd helyett :D ferdék nem tudnak vezetni btw :D

This post was edited by Akizk on Aug 30 2016 08:33am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 30 2016 08:46am
:d
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 30 2016 09:30am
:D :DDDDDDDDD :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768172Next
Add Reply New Topic New Poll