d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev16465666768108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2015 01:42pm
Quote (llllllllllll @ Jan 24 2015 07:40pm)
szánalmas vagy


reported
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2015 01:42pm
Quote (Senee @ Jan 24 2015 07:42pm)
reported


attól még szánalmas maradsz sajnos
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2015 01:44pm
Quote (llllllllllll @ Jan 24 2015 07:42pm)
attól még szánalmas maradsz sajnos


most is én bántok elsőnek mi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2015 01:45pm
Quote (Senee @ Jan 24 2015 07:44pm)
most is én bántok elsőnek mi


te csinálsz szánalmat dolgot, csak gondoltam jelzek, hátha észreveszed magad
miért élvezed mások szívatását? ki bántott téged ennyire, hogy azzal akarsz örömet okozni magadnak, hogy csajként regisztrálsz egy társkereső oldalra és másokat szopatsz?
ha szerinted ez a normális viselkedés, akkor elnézést kérek, folytasd nyugodtan
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 24 2015 01:46pm
Quote (llllllllllll @ Jan 24 2015 07:45pm)
te csinálsz szánalmat dolgot, csak gondoltam jelzek, hátha észreveszed magad
miért élvezed mások szívatását? ki bántott téged ennyire, hogy azzal akarsz örömet okozni magadnak, hogy csajként regisztrálsz egy társkereső oldalra és másokat szopatsz?
ha szerinted ez a normális viselkedés, akkor elnézést kérek, folytasd nyugodtan


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2015 01:48pm
Quote (llllllllllll @ Jan 24 2015 07:45pm)
te csinálsz szánalmat dolgot, csak gondoltam jelzek, hátha észreveszed magad
miért élvezed mások szívatását? ki bántott téged ennyire, hogy azzal akarsz örömet okozni magadnak, hogy csajként regisztrálsz egy társkereső oldalra és másokat szopatsz?
ha szerinted ez a normális viselkedés, akkor elnézést kérek, folytasd nyugodtan


:DDDDDDDDDDd mondod ezt te, kedves ádám
ne legyél már nevetséges
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2015 01:49pm
Quote (Senee @ Jan 24 2015 07:48pm)
:DDDDDDDDDDd mondod ezt te, kedves ádám
ne legyél már nevetséges


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2015 01:51pm
Quote (llllllllllll @ Jan 24 2015 07:49pm)


kicsit se vagy álszent
pont te ugatsz arról, hogy rossz dolog másokat szivatni

mintha orbán kezdene arról mesélni milyen szemét dolog a lopás
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2015 01:53pm
Quote (Senee @ Jan 24 2015 07:51pm)
kicsit se vagy álszent
pont te ugatsz arról, hogy rossz dolog másokat szivatni

mintha orbán kezdene arról mesélni milyen szemét dolog a lopás


egyszerűbb másra hárítani, mint belegondolni, hogy tényleg egy paraszt vagy, ugye?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2015 01:55pm
tryhardkodj még
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768108Next
Add Reply New Topic New Poll