Quote (Senee @ Jan 24 2015 07:44pm)
most is én bántok elsőnek mi
te csinálsz szánalmat dolgot, csak gondoltam jelzek, hátha észreveszed magad
miért élvezed mások szívatását? ki bántott téged ennyire, hogy azzal akarsz örömet okozni magadnak, hogy csajként regisztrálsz egy társkereső oldalra és másokat szopatsz?
ha szerinted ez a normális viselkedés, akkor elnézést kérek, folytasd nyugodtan