d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1646566676879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:13am
>sub-sörözés
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:14am
Quote (RRC @ Sep 24 2014 07:13pm)
>sub-sörözés


Peter)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:15am
szerintem jarabek menthetetlenül butaparaszt marad

aki ez alatt az idő alatt nem jött rá, az már ezután se fog

innentől be lehet zárni a topicot, kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek

köszönöm
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Sep 24 2014 11:17am
Quote (TuskesVanek @ Sep 24 2014 06:15pm)
szerintem jarabek menthetetlenül butaparaszt marad

aki ez alatt az idő alatt nem jött rá, az már ezután se fog

innentől be lehet zárni a topicot, kérem az illetékeseket, hogy intézkedjenek

köszönöm


pedig most kezdett érdekes lenni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 11:17am
Quote (cowding @ 24 Sep 2014 18:12)
:3


Keresd meg a statisztika konyvem :c
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 24 2014 11:17am
Quote (Opsilo @ Sep 24 2014 07:17pm)
pedig most kezdett érdekes lenni


np, ha a newfag tuskeslofasz aztmondja vége akkor vége
ez van mindenki menjen a dolgára

Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:17pm)
Keresd meg a statisztika konyvem :c


megkérdezem anyuékat nem tudják-e mi van azokkal

This post was edited by cowding on Sep 24 2014 11:18am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:19am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:04pm)
szánalmas ez egyébként amit csinálsz, np.
En nem vedem jarat, se vist, egyik sem volt szep amit csinalt, de mostmar kezd kurvara idegesito lenni ez a topic


Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz

Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 07:08pm)
DE NEM ERTED HOGY EGESZ ESTE HOZZA SEM SZOLTAM TE SZERENCSETLEN?

ubazdmeg, hihetetlen milyen retardalt vagy


szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált

/ja és vágom, hogy nem szóltál hozzá, fennhangon szidtad mások előtt a csaját, értelek tényleg

This post was edited by Jancsipapa on Sep 24 2014 11:21am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:20am
jancsipapa kurvajó vagy :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:21am
jancsipapa kurvajó vagy :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 24 2014 11:21am
Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 06:19pm)
Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz



szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált


inkabb gyere fel tsre megint tajrészegen, és ordítsd 10 percen keresztül, hogy a kurva anyámat, az jobban passzol a te stílusodhoz : ))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1646566676879Next
Add Reply New Topic New Poll