Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:04pm)
szánalmas ez egyébként amit csinálsz, np.
En nem vedem jarat, se vist, egyik sem volt szep amit csinalt, de mostmar kezd kurvara idegesito lenni ez a topic
Semmi gond, ha nem tetszik a topik, el lehet kerülni, a szó, amit keresel, az az önuralom
Azzal sincs semmi gond, hogy te szánalmasnak tartod a 3 posztomat, akkor én is hadd engedjem meg magamnak, hogy szánalmasnak tartom az utóbbi párszáz (ezer?) posztodat, amit a hunsubra folyatsz fórumozás címén
de te tudod, tényleg nem gáz
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 07:08pm)
DE NEM ERTED HOGY EGESZ ESTE HOZZA SEM SZOLTAM TE SZERENCSETLEN?
ubazdmeg, hihetetlen milyen retardalt vagy
szándékosan josheidét kvótoltam, azon emberek egyike, akinek a szavára adok ilyen téren
gondolom ő is szerencsétlen, meg retardált
/ja és vágom, hogy nem szóltál hozzá, fennhangon szidtad mások előtt a csaját, értelek tényleg
This post was edited by Jancsipapa on Sep 24 2014 11:21am