d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev16465666768105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 26 2014 11:26am
"ofc matepapa n adja fel ilyen konnyen" rohogok
Jo volt olvasni gz kid)))
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 26 2014 11:59am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 26 Jul 2014 18:15)
aztán bóklászoltam kicsit a móricon nemnagyon láttam csajokat, 1 volt miután leültem nagyon nézett amikor elment mellettem a barátnőjével de nemsikerült összeszednem magam sajnos

aztán elsétáltam kosztolányi fele közben járt az agyam hogy nehogymár ne bírjam megcsinálni meg miez meg wtf, meg hogy gecire mennék már gyúrni szóval csinálni kéne valamit. de amúgy elég pangás volt csajok terén megint. aztán eldöntöttem a next csajhoz akit meglátok odamegyek ha törik ha szakad, az volt ma a célom hogy legalább 1hez odamenjek

aztán messziről megláttam 1 csajt ahogy ment át a zebrán, mondom THE TIME IS NOW, aztán megláttam hogy bemegy a boltba mondom FUG:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

így elkezdtem gyártani az excusest hogy NA MAJD A KÖVETKEZŐ, de közben megfordult a fejemben hogy bemegyek utána a boltba és ott leszólítom. aztán végülis bementem, már ez se ment magától, aztán megláttam egész qtnak tűnt, de végülis nem szóltam hozzá ilyen nagyon kis lófasz bolt volt, tré lett volna a közepén elkezdeni beszélgetni szóval nem mertem

vettem kiflit mert azért is indultam el otthonról egyrészt, aztán így pénztárnál mondom magamban hogy NAJÓ ha megyek kifele és ottlesz még akkor leszólítom. ofc ottált a buszmegállóban, OH SHIT

aztán kimentem és alfa módba kapcsoltam valahogy, megkerültem a buszmegállót és köszöntem neki hogy "szia". éreztem azért a feszültséget magamban meg hogy kicsit megremegett a hangom de csak nekem volt észrevehető szerintem, ezenkívül egészen smooth volt, elis múlt hamar ez a minimális idegesség is

erre azzal nyit így elfordulva hogy "nem kívánok semmiféle kommunikációban résztvenni" :ddddddddd

ofc mátépapa nem adja fel olyan könnyen, elkezdtem neki nyomni ilyen faszságokat hogy rosszkedve van-e meg hogy miért ilyen zárkózott, mesélje el nekem én most meghallgatom őt. aztán végülis mondott valami olyasmit hogy olyannal van együtt aki nemnagyon tolerálja ha másokkal beszélget. kérdeztem hogy "de most ő nincs itt nem?" meg ilyen faszságokat hogy ne hagyja hogy lekorlátozzák, engedje a lelkét szabadon szárnyalni meg minden gyökérséget ami az eszembejutott, elég jól szórakoztam az egészen. aztán már így nevetett is meg kezdett kicsit megnyílni, és akkor odajött 1 csöves kunyerálni lel

még jól is jött igazából utána a csövest is bevontam a beszélgetésbe (ikszdélol), egész sokat nevetett már a csaj de igazából nemis nagyon akartam már vele kezdeni semmit mert közelről annyira nem jött be, csak gondoltam húzom a dolgot amíg csak lehet, amíg ottmarad és hallgatja a hülyeségeimet addig úgysem utasít el valójában. de most nem akarok leírni mindent amit mondtam mert kurvahosszú lenne, az  alényeg hogy gecijól szórakoztam az egészen, 10/10 élmény volt overall és utána 10x jobb kedvem lett.

amúgy végülis elment mert jött a busza, nem volt kedvem ott tartani utána hogy várja meg a következőt vagy felszállni vele 1részt mert gondolom volt barátja másrészt meg nemis jött be annyira meg mert rengeteg másik csaj van


azzal abszolut semmi problémám nem volt hogy mit mondjak, ömlött belőlem a faszság amit csak gondoltam mondtam egyből szóval ez tökjó volt, de biztos lehet még fejlődni sokat. meg a nagyszámok törvénye alapján 3ból 1 bejön amúgyis szóval semmit nemjelent hogy ez most kivételesen fail lett, ígyis teljesen jó volt

rengeteget segítettek ezek a pua cuccok amiket néztem amúgy, ezeknélkül sokkal szarabb lett volna az egész szerintem, egyrészt nemis tudtam volna mit mondani, lehet oda se mentem volna, elmentem volna már akkor amikor aztmondta hogy nem akar beszélgetni, leblokkoltam volna etc, szóval mindenképp érdemes ha valaki ezt akarja nyomni


holnapi cél az lesz hogy 2höz odamenjek, aztán 3hoz aztán megpróbálok olyanokhoz akik nem egyedül vannak meg etc meglátom





nem herpesz volt hanem tényleg csak valami vízhólyag, mostmár csak 1 kis seb van ott alig látszik


soon alpha, bro!

de viccet felreteve, az a legnagyobb lenyeg, hogy jol erezted magad. Ez nem arra megy ki, hogy a csaj mit gondol rolad, meg hogy hogyan reagal egyre-masra, hanem hogy te mennyire szorakozol rajtad. State transference (biztos hallottad mar rsd-n) miatt ha te jol szorkozol, akkor ofc (hatarokon belul) a csaj is kienged es jol szorakozik veled.

Egyszoval gz!

/e: ja meg meg annyit, hogy most mar van referencia szituaciod, amire kovetkezo alkalommal vissza tudsz nezni, es a kovetkezo mar tizszes izibb lesz emiatt, mert tudod, hogy nem hulyeseg, es igenis lehetseges :}}}}

This post was edited by Moonflow on Jul 26 2014 11:59am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 26 2014 01:03pm
ráczmáté visszavág :DDD ITS ON!!



This post was edited by Moonflow on Jul 26 2014 01:04pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 26 2014 01:05pm
Quote (Moonflow @ Jul 26 2014 08:03pm)
ráczmáté visszavág :DDD ITS ON!!

http://3.ii.gl/EWa6E1LT.png


!!!!!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 26 2014 02:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 26 2014 05:19pm)
ja meg láttam messziről az 1ik csávót aki ugyanezt nyomta, kurvára awkward meg furcsa volt és kurvagyorsan feladta pedig sztem már rég nyomhatja mert odamenni simán odament. ehhez képest én ilyen masterpua szinten nyomtam szinte sztem a sok video miatt amit néztem, persze még van sokat fejlődni

egy másik srác aki meg ezt nyomta elmentem mellette és épp arról magyarázott a csajnak hogy ő egyébként nem a vörös pandák megmentésére gyűjt meg nem jehova tanúja meg mittomén, ő kicsit tapasztaltabbnak tűnt de ő se volt az igazi


röhögök

állófaszu kanok hajtják a nőstényeket
már csak a megküzdés hiányzik értük mint a természetfilmekben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 26 2014 04:35pm
Quote (Senee @ Jul 26 2014 08:18pm)
röhögök

állófaszu kanok hajtják a nőstényeket
már csak a megküzdés hiányzik értük mint a természetfilmekben


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 26 2014 06:36pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2014 11:53pm
Gz mesh! :))))))))

Tegnapi DT koncerten en is jol elszorakoztam a kiscsajjal, akit ott megismertem. N1 j/k alap volt a nyomorult stage alatti biztiboy, aki ugralt fel az elemlampajaval a tomeg elott, hogy nevakuzzalkocsoggyerek.

Igazabol ez is ugy eleg siman beszelgetesbe torkollott, szoval elejen kis szemkontaktus, stb, aztan egy magas csavo beallt a csaj ele, kb a csaj ilyen oli magassagu lehetett, mondtam jojjon kozelebb hozzam, onnan jobban lat, odajott, szunetekben, lassabb/halkabb reszeknel aztan jol elszorakoztunk. Mondjuk azert szituacioban ez kicsit konnyebb, mert total randomnal nehezebb a kezdo beszelgetest osszehozni, ameddig egy koncertel, mar a zene lehet egy jo kiindulasi pont.

Meg elejen probaltam egy masikat, aki masik oldalamon allt de aztan jott a palija sorrel. : D Azzal csak siman elkezdtunk beszelgetni, de nem sokat tudtam aztan.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 26 2014 11:59pm
Jah a mehcsipes miatt meg vegyel calcium sandoz pezsgotablettat mondjuk es igyal meg 2 napig napi harmat. Meheszkedeskor mi is ezt csinaljuk. Meg ja, amugy a szunyogcsipeseket is hasonlo okok miatt nem szabad elvakarni, etc. + a fullankot ha megegyszer megcsip oldalra, korommel huzd ki, ne ugy, hogy osszecsiped, mert az moar mehmereg.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 27 2014 02:38am
Quote (Baleee @ Jul 27 2014 07:59am)
Jah a mehcsipes miatt meg vegyel calcium sandoz pezsgotablettat mondjuk es igyal meg 2 napig napi harmat. Meheszkedeskor mi is ezt csinaljuk. Meg ja, amugy a szunyogcsipeseket is hasonlo okok miatt nem szabad elvakarni, etc. + a fullankot ha megegyszer megcsip oldalra, korommel huzd ki, ne ugy, hogy osszecsiped, mert az moar mehmereg.


Dunno, ha engem megcsip valami szar ami "durvabb" mint a szunyog (pok,darazs,méh etc) akkor altalaban egy kessel felvagom a dudort es kinyomok belole minden szart
Kb masnapra el szokott mulni es egy kis hosszanti seb marad
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768105Next
Add Reply New Topic New Poll