d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1646566676878Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 2 2013 11:30am
Quote (cowding @ 2 May 2013 17:27)
akkor majd blogolok magamnak
találtam egy petet magamnak
http://3.ii.gl/Z65eaq.png


én nézegetem a képeket :>
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 12:13pm
Quote (bajcli @ May 2 2013 07:30pm)
én nézegetem a képeket :>


:wub:

Quote (Namechange @ May 2 2013 07:28pm)
Erre még emlékszem! :D
Meghaltam ott vagy 5x


:mellow:

Leugrottam a szikláról, akkor csak a dobálást csinálta, azt folyton dodgeoltam/pajzs és lelőttem
dobott kemény 40 coppert
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 2 2013 12:16pm
egesz szep ez a jatek igy az utolso par kep alapjan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 2 2013 12:23pm
Quote (jarabekg @ May 2 2013 07:16pm)
egesz szep ez a jatek igy az utolso par kep alapjan


kurva szép, csak kell alá egy brutális gép meg a ház mellé egy paks, hogy ilyen szép maradhasson pvp-ben is :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:24pm
Quote (jarabekg @ 2 May 2013 20:16)
egesz szep ez a jatek igy az utolso par kep alapjan


szép bizony, maxon tök kellemes kis játék
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 2 2013 12:29pm
Quote (jarabekg @ May 2 2013 08:16pm)
egesz szep ez a jatek igy az utolso par kep alapjan




Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:30pm
Quote (cowding @ 2 May 2013 20:29)
http://1.ii.gl/o76bEh.png
http://3.ii.gl/ZFgwDS.png


épp írni akartam hogy neked valszeg eléggé le van véve
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2013 12:47pm
Quote (cowding @ May 2 2013 06:29pm)
http://1.ii.gl/o76bEh.png
http://3.ii.gl/ZFgwDS.png


Quote (fahrii @ May 2 2013 06:30pm)
épp írni akartam hogy neked valszeg eléggé le van véve


buzik
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 2 2013 12:49pm
Quote (sylke @ 2 May 2013 20:47)
buzik


az én gépemet szerencsére az se zavarja, hogy csutkára vett GW2 mellet fut még 4-5-6 barát is

This post was edited by fahrii on May 2 2013 12:50pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2013 12:51pm
Quote (fahrii @ May 2 2013 06:49pm)
az én gépemet szerencsére az se zavarja, hogy csutkára vett GW2 mellet fut még 4-5-6 barát is


de cserébe impotens vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1646566676878Next
Add Reply New Topic New Poll