d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev16465666768198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 12 2012 07:05am
Quote (Rawen @ Sep 12 2012 01:43pm)
Igazából a Z egy szemét de a nosztalgiafaktor miatt nem szokás leszólni. DB>>>>>>>>Z>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>GT


Van egy osztalytarsam aki otakunak hivja sajat magat es folyton arrol beszel hogy milyen bonyolult törtenete van a Z-nek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 07:07am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Sep 2012 15:05)
Van egy osztalytarsam aki otakunak hivja sajat magat es folyton arrol beszel hogy milyen bonyolult törtenete van a Z-nek.



Mocskos cancer.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 12 2012 07:12am
Quote (Rawen @ Sep 12 2012 02:07pm)
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/c0.0.403.403/p403x403/418427_268306023269721_2075160390_n.jpg
Mocskos cancer.


A gyerek latott kb. 5 animet eleteben, ennek ellenere nevet japan betükkel irja. Viszont van ket masik osztalytarsam akik ongoing animet is neznek, bar ök is csak ger subbal streamen.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 07:13am
De amúgy tényleg ezek a OTAKU VAGYOK ÉS BÜSZKE RÁ MERT LÁZADOK KISAMA WATASHI KAWAII DESU emberek a legrosszabbak.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 07:26am
Ezek a gg bashing threadek megunhatatlanok.
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,097.41
Trader: Trusted
Sep 12 2012 01:39pm
Valaki látta már a Deadman Wonderland-et és az Evangelion-t?

Iso vélemények :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 12 2012 01:41pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sep 12 2012 08:39pm)
Valaki látta már a Deadman Wonderland-et és az Evangelion-t?

Iso vélemények :)


Deadman Wonderlandbol mangat olvassad (bar az is eleg gyenge), Evangelion meg klasszikus, nezzed nyugodtan.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2012 01:53pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 12 2012 08:41pm)
Deadman Wonderlandbol mangat olvassad (bar az is eleg gyenge), Evangelion meg klasszikus, nezzed nyugodtan.


Az, hogy nem szeretem a mehcás animéket az azért van mert nem láttam még belőle jót, vagy vannak olyanok akik általában nem szeretik ezeket?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2012 01:55pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 12 Sep 2012 21:39)
Valaki látta már a Deadman Wonderland-et és az Evangelion-t?

Iso vélemények :)


Deadman Wonderland egy rakás szar, nyugodtan hanyagold. EVA az alapmű.

Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 21:53)
Az, hogy nem szeretem a mehcás animéket az azért van mert nem láttam még belőle jót, vagy vannak olyanok akik általában nem szeretik ezeket?


Van 2423423 féle mecha szóval ez változó.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 12 2012 02:05pm
Quote (jarabekg @ Sep 12 2012 08:53pm)
Az, hogy nem szeretem a mehcás animéket az azért van mert nem láttam még belőle jót, vagy vannak olyanok akik általában nem szeretik ezeket?


Mechakat en se kedvelem tulsagosan, de van belölük rahedli fele, biztos van ami neked is tetszene. Ha Evangelion miatt kerdezed akkor nyugodtan nezd meg, nem a mecha resze a lenyeges. De en összesen csak 5 mechas animet lattam eddig.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768198Next
Add Reply New Topic New Poll