Quote (RiNGiSpiLeR @ 12 Sep 2012 21:39)
Valaki látta már a Deadman Wonderland-et és az Evangelion-t?
Iso vélemények

Deadman Wonderland egy rakás szar, nyugodtan hanyagold. EVA az alapmű.
Quote (jarabekg @ 12 Sep 2012 21:53)
Az, hogy nem szeretem a mehcás animéket az azért van mert nem láttam még belőle jót, vagy vannak olyanok akik általában nem szeretik ezeket?
Van 2423423 féle mecha szóval ez változó.