Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 17 2012 01:44pm)
új választási rendszerrel elérték, hogy a legnépszerűbb pártnak sokkal könnyebb legyen többséget szereznie, meg ráadásul több helyen úgy alakították a választókörzetek határait is, hogy ahol jellemzően fideszesek győztek 1ből lett 2, ahol meg szocik, ott 2ből 1...
tehát imo meglesz a többségük, bár ugye 2 év alatt sok minden történhet
vannak ennél nagyobb aktuálpolitikai bajok is
holnap szezonalitás zh ^^