d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev164656667681468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 17 2012 06:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 17 2012 01:44pm)
új választási rendszerrel elérték, hogy a legnépszerűbb pártnak sokkal könnyebb legyen többséget szereznie, meg ráadásul több helyen úgy alakították a választókörzetek határait is, hogy ahol jellemzően fideszesek győztek 1ből lett 2, ahol meg szocik, ott 2ből 1...

tehát imo meglesz a többségük, bár ugye 2 év alatt sok minden történhet


vannak ennél nagyobb aktuálpolitikai bajok is
holnap szezonalitás zh ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2012 06:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 Apr 2012 14:44)
új választási rendszerrel elérték, hogy a legnépszerűbb pártnak sokkal könnyebb legyen többséget szereznie, meg ráadásul több helyen úgy alakították a választókörzetek határait is, hogy ahol jellemzően fideszesek győztek 1ből lett 2, ahol meg szocik, ott 2ből 1...

tehát imo meglesz a többségük, bár ugye 2 év alatt sok minden történhet


perpill nagyon oda tartanak a dolgok, de aztán majd meglátjuk
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 17 2012 06:51am
Quote (szabika @ 17 Apr 2012 14:45)
vannak ennél nagyobb aktuálpolitikai bajok is
holnap szezonalitás zh ^^


nekem ez a félév totál káosz, heti 3-4 órára ha bejárok, örülök ha 2x kreditem lesz idén... csak elvileg most van szakirányválasztás, oda meg jó lenne, ha felvennének :o

hajrá a zhval, kurvára örülök, hogy már statból nem szopatnak legalább
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2012 03:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 17 Apr 2012 14:51)
nekem ez a félév totál káosz, heti 3-4 órára ha bejárok, örülök ha 2x kreditem lesz idén... csak elvileg most van szakirányválasztás, oda meg jó lenne, ha felvennének :o

hajrá a zhval, kurvára örülök, hogy már statból nem szopatnak legalább


Én is szarul állok bro :c
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 18 2012 03:57am
Az új Munka törvénykönyve értelmében akár minimálbérért is dolgoztathat bármikor a munkáltató.

lol fasza, akkor sehol sem éri már meg majd az éjszakázás

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 20 2012 03:27am
Quote (szabika @ 18 Apr 2012 23:10)


fuckin links, how do they work, ty

http://index.hu/belfold/2012/04/20/mit_reggelizik_az_edesszaju_novak_elod/
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 20 2012 03:55am
http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/04/20/kozbesz/

MIT KERES OSZKÓ PÉTER A WIZZAIRBEN?
Go Back To Magyar Topic List
Prev164656667681468Next
Add Reply New Topic New Poll