Quote (Rezs @ Oct 5 2011 01:02pm)
mennyire fáj? nekem még sosem kellett mennem fogorvoshoz, de már van 1 rossz fogam
nem tudom, milyen lesz majd, ha elmúlik a zsibbadás, meg a következő alkalom, de ez nem volt nagy szám, sokkal rosszabbra számítottam
Maga a "beavatkozás" akkor volt fos, amikor a gyökérjáratba dugdosta azokat a fémpálcikákat, akkor azt hittem befosok, de amúgy a foghúzás nekem rosszabb volt