d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 5 2011 05:15am
Quote (Inakwo @ Oct 5 2011 01:11pm)
hogy jött kia  konyhábol


info oran felnevettem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 5 2011 05:35am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Oct 2011 13:09)
kandó win:
villanytanon szúrtam ki a csajt, ^^

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc3/28339_1270718736249_1478301372_30628892_2695186_n.jpg


gyorsan ki fog bukni :d
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 5 2011 05:37am
Quote (ecneB @ 5 Oct 2011 13:35)
gyorsan ki fog bukni :d


Meghúzzák de átmegy
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 05:47am
Jómagam, egy frissítő gyökérkezelés után
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 5 2011 06:02am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2011 11:47am)
Jómagam, egy frissítő gyökérkezelés után


mennyire fáj? nekem még sosem kellett mennem fogorvoshoz, de már van 1 rossz fogam
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2011 06:03am
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2011 12:47)
Jómagam, egy frissítő gyökérkezelés után


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 5 2011 06:10am
Quote (Nerz8 @ 5 Oct 2011 14:03)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/dsc03541bm4-1.jpg


Algonyat
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 5 2011 06:13am
Quote (Nerz8 @ Oct 5 2011 01:03pm)
http://i294.photobucket.com/albums/mm96/dejv90/req%20tarhely/dsc03541bm4-1.jpg


rám fotosoppolt edt. >>
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 06:15am
Quote (Rezs @ Oct 5 2011 01:02pm)
mennyire fáj? nekem még sosem kellett mennem fogorvoshoz, de már van 1 rossz fogam


nem tudom, milyen lesz majd, ha elmúlik a zsibbadás, meg a következő alkalom, de ez nem volt nagy szám, sokkal rosszabbra számítottam

Maga a "beavatkozás" akkor volt fos, amikor a gyökérjáratba dugdosta azokat a fémpálcikákat, akkor azt hittem befosok, de amúgy a foghúzás nekem rosszabb volt
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 5 2011 06:16am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2011 02:15pm)
nem tudom, milyen lesz majd, ha elmúlik a zsibbadás, meg a következő alkalom, de ez nem volt nagy szám, sokkal rosszabbra számítottam

Maga a "beavatkozás" akkor volt fos, amikor a gyökérjáratba dugdosta azokat a fémpálcikákat, akkor azt hittem befosok, de amúgy a foghúzás nekem rosszabb volt


nekem is ugyanez volt 2 honapja kb
egyik elso fogam volt tul erzekeny
Go Back To Magyar Topic List
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll