d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev16465666768799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 12:37pm
Quote (ElCapitano @ Sep 25 2011 07:32pm)
"Az az igazi barát, akire mindig számíthatsz, aki minden különösebb ok és cél nélkül is melletted van. A barátok felvidítanak, ha rossz a kedvünk, velünk nevetnek, ha vidámak vagyunk, de a legfontosabb, hogy akkor is mellettünk állnak, ha igazából semmire sincs szükségünk..." !!!!

dafuq


önkéntelenül felakadtak a szemeim és tekintetem az égre emeltem, aztán rájöttem, hogy dettó olyan mozdulat volt, mint ez csak gifben (amit most nem találok)

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRMOJX5dy8rQQS5pJ_6Da3AAhjDbGwHfQJzf5ccZBXnpFXKyRNQB16zua56mg
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 25 2011 12:39pm

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 01:45pm
Eszter Meglécz
ááá valaki légyszi segítsen bsz-ben, aki egy kicsit érti.. pl honnan tudom, hogy valami generátorrendszer-e? :(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:26pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 08:45pm)
Eszter Meglécz
ááá valaki légyszi segítsen bsz-ben, aki egy kicsit érti.. pl honnan tudom, hogy valami generátorrendszer-e? :(


Az a1,…,an ∈ V vektorokat a V vektortér generátorrendszerének nevezzük, ha V minden eleme előáll az ai vektorok lineáris kombinációjaként.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:31pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:26)
Az a1,…,an ∈ V vektorokat a V vektortér generátorrendszerének nevezzük, ha V minden eleme előáll az ai vektorok lineáris kombinációjaként.


ha van mondjuk (2, 0, -1), (-1, 2, 0), (1, 0, 0) vektoraid, akkor hogy találod ki, hogy gen. rsz.-e? ez még mindig nem tiszta:(
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:34pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:31pm)
ha van mondjuk (2, 0, -1), (-1, 2, 0), (1, 0, 0) vektoraid, akkor hogy találod ki, hogy gen. rsz.-e? ez még mindig nem tiszta:(


az ilyenek nem értem mit keresnek egyetemen :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Sep 25 2011 02:35pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 21:34)
az ilyenek nem értem mit keresnek egyetemen :(


inb4 hatvan oldal felsőoktatás reformról szóló vita
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:36pm
Quote (Nerz8 @ Sep 25 2011 09:35pm)
inb4 hatvan oldal felsőoktatás reformról szóló vita


ezen nincs vita
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 25 2011 02:38pm
Quote (beni @ 25 Sep 2011 22:36)
ezen nincs vita


elsőéves, meglátjuk meddig lesz bent

amúgy bátyám barátnője
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 25 2011 02:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 25 2011 09:38pm)
elsőéves, meglátjuk meddig lesz bent

amúgy bátyám barátnője


diplomáig
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768799Next
Add Reply New Topic New Poll