d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 10:03am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 05:01pm)
igazán letakarodhatna a sok retardált kocka a közösségi oldalakról. Ennyire retardált barmokat, bazdmeg, fórum az maradjon fórumon, kúrvanehéz alapszabály ?


mi történt?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:03am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:01)
igazán letakarodhatna a sok retardált kocka a közösségi oldalakról. Ennyire retardált barmokat, bazdmeg, fórum az maradjon fórumon, kúrvanehéz alapszabály ?


Menj el a fórumról. :)

Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 18:03)
mi történt?


bántom

This post was edited by josheide on Jul 31 2010 10:03am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:04am
Ki az a Dániel Kiszler?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:06am
Quote (josheide @ Jul 31 2010 04:04pm)
Ki az a Dániel Kiszler?


me



























































NOOOOOOOT.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2010 10:08am
Quote (josheide @ 31 Jul 2010 17:04)
Ki az a Dániel Kiszler?


xrd talán
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:09am
ez melyik retardált buzi? Iso cím accnév telefonszám bármi..

Tamás Csillag Nem vagyok én olyan kemény gyerek, hogy veled verekedjek, küldd anyukád. ^^
anyám meghalt te nyomorék..
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:10am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:09)
ez melyik retardált buzi? Iso cím accnév telefonszám bármi..

Tamás Csillag Nem vagyok én olyan kemény gyerek, hogy veled verekedjek, küldd anyukád. ^^
anyám meghalt te nyomorék..


Szia, örülök hogy találkoztunk. :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 10:10am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:09)
ez melyik retardált buzi? Iso cím accnév telefonszám bármi..

Tamás Csillag Nem vagyok én olyan kemény gyerek, hogy veled verekedjek, küldd anyukád. ^^
anyám meghalt te nyomorék..


joshi barát
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:11am
Quote (josheide @ 31 Jul 2010 18:10)
Szia, örülök hogy találkoztunk. :)


szóval ? Nagyfaszod van erel is ? Valamikor találka odakint? Nekem szinte mindig jó, és ha van valami problémád, szívesen "elbeszélgetek" veled róla, igaz le merem fogadni más hangnemet üt majd meg a discus..

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 10:12am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 31 2010 10:11am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:09)
ez melyik retardált buzi? Iso cím accnév telefonszám bármi..

Tamás Csillag Nem vagyok én olyan kemény gyerek, hogy veled verekedjek, küldd anyukád. ^^
anyám meghalt te nyomorék..


jó helyre postolod, mindenki leszarja.

Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:11)
szóval ? Nagyfaszod van erel is ? Valamikor találka odakint? Nekem szinte mindig jó, és ha van valami problémád, szívesen "elbeszélgetek" veled róla..


én bennevagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de velem úgyse találkoznál / nem lenne már ekkora szád :(

This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 10:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev164656667685001Next
Closed New Topic New Poll