Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:09)
ez melyik retardált buzi? Iso cím accnév telefonszám bármi..
Tamás Csillag Nem vagyok én olyan kemény gyerek, hogy veled verekedjek, küldd anyukád. ^^
anyám meghalt te nyomorék..
jó helyre postolod, mindenki leszarja.
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:11)
szóval ? Nagyfaszod van erel is ? Valamikor találka odakint? Nekem szinte mindig jó, és ha van valami problémád, szívesen "elbeszélgetek" veled róla..
én bennevagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
de velem úgyse találkoznál / nem lenne már ekkora szád
This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 10:12am