Quote (bbaallaaggee @ Jul 27 2010 11:20am)
amúgy most olvastam hogy ausztrián 200 szál cigit lehet átvinni vámmentesen. ez szerintetek /fő, vagy /autó?
szerintem /autó
mégis csak nem főre van, utaztok pl. full autóval (4-5) akkor az már nagyon sok ^^
Quote (Vismajor @ Jul 27 2010 11:44am)
hát, ha nem akar kint venni, és /autó, és 5en mennek, és mind dohányoznak, akkor notrly
így van
This post was edited by Kenny10 on Jul 27 2010 04:46am