d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev16465666768122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 04:09am
éjjel indulunk nyaralni, még vennem kell kb 8 doboz cigit meg néhány borotvát...
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 27 2010 04:10am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 27 2010 11:09am)
éjjel indulunk nyaralni, még vennem kell kb 8 doboz cigit meg néhány borotvát...


hova mész?
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Jul 27 2010 04:12am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 10:09)
éjjel indulunk nyaralni, még vennem kell kb 8 doboz cigit meg néhány borotvát...


Quote (Kenny10 @ 27 Jul 2010 10:10)
hova mész?


hány napra?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 04:15am
olaszország, 10 nap
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 27 2010 04:16am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 27 2010 11:09am)
éjjel indulunk nyaralni, még vennem kell kb 8 doboz cigit meg néhány borotvát...


ovoda mellé?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 27 2010 04:20am
amúgy most olvastam hogy ausztrián 200 szál cigit lehet átvinni vámmentesen. ez szerintetek /fő, vagy /autó?
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 27 2010 04:43am
Quote (bbaallaaggee @ 27 Jul 2010 12:20)
amúgy most olvastam hogy ausztrián 200 szál cigit lehet átvinni vámmentesen. ez szerintetek /fő, vagy /autó?


:lol: hajjaj, 10 napra csak elég lesz a limit nem?:D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 27 2010 04:44am
Quote (Imdeth @ Jul 27 2010 11:43am)
:lol:  hajjaj, 10 napra csak elég lesz a limit nem?:D


hát, ha nem akar kint venni, és /autó, és 5en mennek, és mind dohányoznak, akkor notrly
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 27 2010 04:45am
Quote (bbaallaaggee @ Jul 27 2010 11:20am)
amúgy most olvastam hogy ausztrián 200 szál cigit lehet átvinni vámmentesen. ez szerintetek /fő, vagy /autó?


szerintem /autó
mégis csak nem főre van, utaztok pl. full autóval (4-5) akkor az már nagyon sok ^^

Quote (Vismajor @ Jul 27 2010 11:44am)
hát, ha nem akar kint venni, és /autó, és 5en mennek, és mind dohányoznak, akkor notrly


így van

This post was edited by Kenny10 on Jul 27 2010 04:46am
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 27 2010 04:46am
Quote (Vismajor @ 27 Jul 2010 12:44)
hát, ha nem akar kint venni, és /autó, és 5en mennek, és mind dohányoznak, akkor notrly


én asszem csak neki lesz
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768122Next
Add Reply New Topic New Poll