Quote (sylKE @ 24 Jun 2010 13:37)
azt olvastam h feedereket :S
ezt minden nap be fogod postolni, te dagadt paraszt?
nincs más örömöd az életben, minthogy figyeld a kibaszott orát minden egyes kibaszott nap, és várod hogy postolhasd?
gondolom most örülsz a faszodnak, és ki is vered

biztosan azt csinálom egész nap, hogy figyelem az órát, hogy mikor van 13:37
esetleg nem jutott eszedbe, hogy ránéztem az órára, és véletlen 13:37 lett?