d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16465666768512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 05:47am
Quote (Baleee @ 24 Jun 2010 13:46)
Joined: Jan3 2008
?


Hmm, kicsit több piros és narancs mehetett volna bele... :C
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 24 2010 06:23am
Quote (sylKE @ 24 Jun 2010 13:37)
azt olvastam h feedereket :S



ezt minden nap be fogod postolni, te dagadt paraszt?
nincs más örömöd az életben, minthogy figyeld a kibaszott orát minden egyes kibaszott nap, és várod hogy postolhasd?
gondolom most örülsz a faszodnak, és ki is vered




biztosan azt csinálom egész nap, hogy figyelem az órát, hogy mikor van 13:37

esetleg nem jutott eszedbe, hogy ránéztem az órára, és véletlen 13:37 lett?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 24 2010 06:28am
Quote (sunnymarcell @ Jun 24 2010 12:23pm)
http://lukey.miauu.info/picsahz/gtfo/gtfo.gif

biztosan azt csinálom egész nap, hogy figyelem az órát, hogy mikor van 13:37

esetleg nem jutott eszedbe, hogy ránéztem az órára, és véletlen 13:37 lett?


Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Jun 24 2010 06:32am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 06:40am
Quote (SirCsimbok @ 24 Jun 2010 14:32)
http://www.youtube.com/watch?v=x357oFB8Gjg


>.<


http://www.youtube.com/watch?v=8eSXbtIXFzU
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 24 2010 06:41am
Srác postolta trophy room-ban ezt a ringet:



Ja és a ring classic, nem exp item.^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 06:45am
Quote (A122 @ 24 Jun 2010 14:41)
Srác postolta trophy room-ban ezt a ringet:

http://img23.imageshack.us/img23/778/fcring.jpg

Ja és a ring classic, nem exp item.^^


Inkább dex kéne... :C
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jun 24 2010 06:45am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 01:45pm)
Inkább dex kéne... :C


classicban nem !
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 24 2010 06:45am
Quote (Baleee @ 24 Jun 2010 14:45)
Inkább dex kéne... :C


Azért így is elfogadnám! :P
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 24 2010 06:47am
mosogatásnál elejtettem a tányért és a zománc darab lepattant róla a földre
a kutya meg megette a darabkát

porcelán will be shat
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768512Next
Closed New Topic New Poll