Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 07:15pm)
Poker Status: Unknown
hmm nem tudom mi van veled
te honnan ismersz engem? miért gondolod hogy ugyis dodgeolok? :S
tudod mit inkább ne válaszolj, menj el és ne sird tele ezt a szép topickot
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 07:17pm)
Mert nem úgy nézel ki mint aki kimerne állni
xd
szinten tartod magad
This post was edited by Zewa on Oct 15 2010 11:17am