Quote (Anamy @ May 31 2010 06:00pm)
de te attol még nem használhatsz

DE ISTENEM EZEK MILYEN SZABÁLYOK MÁR :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD c/c assán hoty :S D:ASÉMFKSDMNGKAASDADASDDASSADASDASASDASDSADAS
nah jó cc assán meg javán hotspur kicsit télleg tulzás
Quote (JS_Bach @ May 31 2010 06:02pm)
názd már megy az assara vonatkozo szabályokat te kis emo
akor csak javán tulzás
This post was edited by xriox on May 31 2010 10:03am