☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev
1
64
65
66
67
68
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 43532
Replies: 1967
Track Topic
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#651
Jan 14 2010 11:52pm
Account disabled banned tag nélkül hogyan lehet?
A suspi 3 nap volt ami már 2 napja lejárt és belépésnél nem mutatja mennyi van még hátra,helyette Account disabled coolface text
Frostler
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold
:
1,620.29
Warn: 100%
#652
Jan 17 2010 09:39am
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#653
Jan 17 2010 09:39am
Quote (Frostler @ 17 Jan 2010 16:39)
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé
8dddddddddddddddddd
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#654
Jan 17 2010 09:41am
Quote (bavar01 @ Jan 12 2010 09:39pm)
áááááááááááááááááááááááááááááá
könyörgöm lógasd fel magad!!!!!!!!!!!
/E offoltam ez a gyerek kikészit
magadat felbaszod a semmin? jó vagy
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#655
Jan 23 2010 08:37am
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#656
Jan 23 2010 08:38am
Quote (Vharimatras @ 23 Jan 2010 16:37)
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?
wrong topic
please post next time here
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=13375818&f=129
regards: wannabed4mz
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#657
Jan 23 2010 08:43am
Quote (Frostler @ 17 Jan 2010 16:39)
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé
inkább 3 évet szeretne
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#658
Jan 23 2010 08:49am
Quote (Vharimatras @ 23 Jan 2010 15:37)
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?
...mert ilyenek a jelenlegi szabályok
Quote (Ad4mz @ 23 Jan 2010 15:38)
wannabed4mz
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#659
Jan 23 2010 08:50am
Quote (banyek @ Jan 23 2010 03:49pm)
...mert ilyenek a jelenlegi szabályok
tudom, hogy ezek a szabályok, csak érdeklődöm, hogy miért
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#660
Jan 23 2010 12:20pm
11. A szabályokat a felhasználók összes fiókján (Account) betartatjuk. Ha több felhasználói fiókod van és megszegsz valamilyen szabályt az egyiken, az összes többi fiókod is felelős, és ugyanabban az elbánásban részesül.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
64
65
66
67
68
197
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact