d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev16465666768197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 14 2010 11:52pm
Account disabled banned tag nélkül hogyan lehet?
A suspi 3 nap volt ami már 2 napja lejárt és belépésnél nem mutatja mennyi van még hátra,helyette Account disabled coolface text :(
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
Jan 17 2010 09:39am
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Jan 17 2010 09:39am
Quote (Frostler @ 17 Jan 2010 16:39)
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé


8dddddddddddddddddd
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jan 17 2010 09:41am
Quote (bavar01 @ Jan 12 2010 09:39pm)
áááááááááááááááááááááááááááááá

könyörgöm lógasd fel magad!!!!!!!!!!!


/E offoltam ez a gyerek kikészit


magadat felbaszod a semmin? jó vagy
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 23 2010 08:37am
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jan 23 2010 08:38am
Quote (Vharimatras @ 23 Jan 2010 16:37)
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?


wrong topic

please post next time here --> http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=13375818&f=129

regards: wannabed4mz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 23 2010 08:43am
Quote (Frostler @ 17 Jan 2010 16:39)
sunyimarcell amikor újra warnt kap szeretne még 3 hónap szuszpit is mellé


inkább 3 évet szeretne
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 23 2010 08:49am
Quote (Vharimatras @ 23 Jan 2010 15:37)
rl trade forumban mért csak 1 dologra lehet bidelni egyszerre? és miért nem lehet iso topicot nyitni?

...mert ilyenek a jelenlegi szabályok
Quote (Ad4mz @ 23 Jan 2010 15:38)
wannabed4mz

:rofl:
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jan 23 2010 08:50am
Quote (banyek @ Jan 23 2010 03:49pm)
...mert ilyenek a jelenlegi szabályok

:rofl:


tudom, hogy ezek a szabályok, csak érdeklődöm, hogy miért :wacko:
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 23 2010 12:20pm
11. A szabályokat a felhasználók összes fiókján (Account) betartatjuk. Ha több felhasználói fiókod van és megszegsz valamilyen szabályt az egyiken, az összes többi fiókod is felelős, és ugyanabban az elbánásban részesül.

Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768197Next
Add Reply New Topic New Poll