d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev16465666768828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:40am
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 02:34pm)
creep kill egyenlő azzal hogy ki farmol többet?
te egyre butább leszel


igen :) hogyne lenne egyenlo : DDD csak ez mutatja meg mennyit farmolsz
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:47am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:40pm)
igen :) hogyne lenne egyenlo : DDD csak ez mutatja meg mennyit farmolsz


farmolni nem csak úgy lehet ám hogy hatvan percen keresztül solozol egy lanen
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 07:49am
Quote (Rezs @ Dec 19 2009 02:47pm)
farmolni nem csak úgy lehet ám hogy hatvan percen keresztül solozol egy lanen


okok
nemkell magyarazkodni
statok nem hazudnak ugy mint ti :(
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 19 2009 07:58am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 19 Dec 2009 14:49)
okok
nemkell magyarazkodni
statok nem hazudnak ugy mint ti :(


a creepkill pont hazudik
én wildsoullal pl. gecijól farmolok erdőben, s azt ingame számolja is, s gamenként van olyan 180-200 creepkillem
viszont statként csak 90-t ment el, mert a neutralokat nem menti el LÓÓÓÓL
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 08:01am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 01:31pm)
nap postja
de azert megneztem azt hogy gamenkent kinek van tobb creep killje, neked vagy nekem ami kb egyenlo azzal h ki farmol tobbet
: DDD
vicc es pont 1gyel tobb
na ennyi eleg is volt beloletek


Rezs ugyanannyi creepet öl átlagban, mint te
több deny
és még a K : D aránya is jobb

öö, asszem jobban farmol mint te. (több hero kill = több gold sad)
és ez vicces azok után, hogy te 60 perceket szoktál farmolni : DDD

ja és te 30%ban EM gémben voltál, ö meg csak 2%ban
sad.gif

This post was edited by sylKE on Dec 19 2009 08:03am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 08:05am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 03:01pm)
Rezs ugyanannyi creepet öl átlagban, mint te
több deny
és még a K : D aránya is jobb

öö, asszem jobban farmol mint te. (több hero kill = több gold sad)
és ez vicces azok után, hogy te 60 perceket szoktál farmolni : DDD

ja és te 30%ban EM gémben voltál, ö meg csak 2%ban
sad.gif


nem
en nem szoktam 60 percet farmolni
ezt mind te talalod ki
meg az hogy milyen herokat valasztok, mert ha szeretek egy herot attol szar leszek, ertem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 08:10am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 02:05pm)
nem
en nem szoktam 60 percet farmolni
ezt mind te talalod ki
meg az hogy milyen herokat valasztok, mert ha szeretek egy herot attol szar leszek, ertem


emlékszel a nemtom hány perces farmra dark ladyvel?
vagy miranával?
vagy rikivel?
vagy fával?
még sorolhatnám
nézd meg azokban a gémekben a statodat, a 3x killböl ott voltál 3nál
n1

amikor Andrissal meg Chaossal voltál, ott sirtak már a 30. percben hogy ez a faszrágo még mindig csak farmol és semmit nem segit nekik

This post was edited by sylKE on Dec 19 2009 08:11am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 08:12am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 03:10pm)
emlékszel a nemtom hány perces farmra dark ladyvel?
vagy miranával?
vagy rikivel?
vagy fával?
még sorolhatnám
nézd meg azokban a gémekben a statodat, a 3x killböl ott voltál 3nál
n1

most hiaba mondod el ezt
avg assist meg mindig masfellel kevesebb : D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 19 2009 09:09am


engi kicsit jobb lett ugy, h a tinker dam helyett iast ad
egész használhato
a stunja meg imba

Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 19 2009 02:12pm)
most hiaba mondod el ezt
avg assist meg mindig masfellel kevesebb : D


wat
Rezsnek is több az avg assistja, nekem meg majdhogynem 2x annyi van, mint neked

This post was edited by sylKE on Dec 19 2009 09:10am
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 19 2009 09:10am
Quote (sylKE @ Dec 19 2009 04:09pm)
http://i48.tinypic.com/6qi0d5.jpg

engi kicsit jobb lett ugy, h a tinker dam helyett iast ad
egész használhato
a stunja meg imba


feedeltem megint & csak miattam vesztett az enemy
Go Back To Magyar Topic List
Prev16465666768828Next
Add Reply New Topic New Poll