Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 11:07)
Azért veszek Bose-t, mert nekem nem a hangzás kell, hanem az active noise cancelling és abban a bose a legjobb, ahogy én olvastam, főleg a beszédhang kiszűrésében vernek sokat a többiekre, pedig messze a legnehezebb feladat.
Sajnos még a qc25 sem tudja tökéletesen.
Nekem az idő jelentős részében az lenne a jó, ha zenelejátszás nélkül szűrné a környezeti zajt

Quote (josheide @ 25 Oct 2015 11:11)
++
En is ezt hasznalom
irodai és tömegközlekedés zaja ellen mennyire jó, ha nem hallgatsz zenét, csak bekapcsolod a zajszűrést?
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2015 03:12am