d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16476486496506514765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 02:24am
Quote (jarabekg @ 25 Oct 2015 10:18)
a passzív pont az alacsony nem periodikus zajok ellen jó, nem? Ha van annyira jó mint egy fülbogyesz akkor nem kéne neki gondot okoznia ^^


A passzív jó a nem periodikus zajok ellen, de az alacsony frekvenciával sajnos nem nagyon tud mit kezdeni.

Ezért fejlesztették ki anno az aktívokat repülőgép pilótáknak.

A passzív persze csökkent valamennyit minden zajon, de az aktívok tényleg eltüntetik az ilyet, tök csend lesz.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 02:27am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 10:23)
Qc15 es elegedtt vagyok vele. Tv-t vagy beszelgeto embereket akkor nem hallom ha zenet is hallgatok rajta normal hangeron. Vateran 40 ert van most neztem.http://m.vatera.hu/item/view/action/getProductData/cod/2144156504

Faszom, mobilrol idegesítő potyogni


frekvencia 29000-100000-ig xd

Azért legalább részben fedhetné a hallható tartományt


A vaterán, ha kitörlöm az m.-t az elejéről nem jön be az oldal. -.-

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2015 02:27am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2015 03:07am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2015 09:27)
frekvencia 29000-100000-ig xd

Azért legalább részben fedhetné a hallható tartományt


A vaterán, ha kitörlöm az m.-t az elejéről nem jön be az oldal. -.-


http://szamitastechnika.vatera.hu/fejhallgato_mikrofon/bose_quietcomfort_15_2144156504.html

Pár Review-ban olvastam, hogy valamelyik "felső kategóriás" Beats fülesnek (szintén active noise cancelling) jobb a hangzása de Beats-et nem akartam venni semmiképp.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 25 2015 03:11am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 09:23)
Qc15 es elegedtt vagyok vele. Tv-t vagy beszelgeto embereket akkor nem hallom ha zenet is hallgatok rajta normal hangeron. Vateran 40 ert van most neztem.http://m.vatera.hu/item/view/action/getProductData/cod/2144156504

Faszom, mobilrol idegesítő potyogni


++

En is ezt hasznalom

Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 10:07)
http://szamitastechnika.vatera.hu/fejhallgato_mikrofon/bose_quietcomfort_15_2144156504.html

Pár Review-ban olvastam, hogy valamelyik "felső kategóriás" Beats fülesnek (szintén active noise cancelling) jobb a hangzása de Beats-et nem akartam venni semmiképp.


Probaltam azokat is. Tultekertek rajtuk a basszust es ezert hiszik sokan hogy huuu ennek milyen kiraly a hangzasa. Pedig nem.

This post was edited by josheide on Oct 25 2015 03:13am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 03:11am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 11:07)
http://szamitastechnika.vatera.hu/fejhallgato_mikrofon/bose_quietcomfort_15_2144156504.html

Pár Review-ban olvastam, hogy valamelyik "felső kategóriás" Beats fülesnek (szintén active noise cancelling) jobb a hangzása de Beats-et nem akartam venni semmiképp.


Azért veszek Bose-t, mert nekem nem a hangzás kell, hanem az active noise cancelling és abban a bose a legjobb, ahogy én olvastam, főleg a beszédhang kiszűrésében vernek sokat a többiekre, pedig messze a legnehezebb feladat.
Sajnos még a qc25 sem tudja tökéletesen.

Nekem az idő jelentős részében az lenne a jó, ha zenelejátszás nélkül szűrné a környezeti zajt :)


Quote (josheide @ 25 Oct 2015 11:11)
++

En is ezt hasznalom


irodai és tömegközlekedés zaja ellen mennyire jó, ha nem hallgatsz zenét, csak bekapcsolod a zajszűrést?

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 25 2015 03:12am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 25 2015 03:15am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2015 10:11)
Azért veszek Bose-t, mert nekem nem a hangzás kell, hanem az active noise cancelling és abban a bose a legjobb, ahogy én olvastam, főleg a beszédhang kiszűrésében vernek sokat a többiekre, pedig messze a legnehezebb feladat.
Sajnos még a qc25 sem tudja tökéletesen.

Nekem az idő jelentős részében az lenne a jó, ha zenelejátszás nélkül szűrné a környezeti zajt :)




irodai és tömegközlekedés zaja ellen mennyire jó, ha nem hallgatsz zenét, csak bekapcsolod a zajszűrést?


En is sokszor hasznalom igy, es nekem bejott.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 03:19am
Rendben, akkor szerintem megnézem ezt a qc15-öt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 25 2015 04:00am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 25 2015 05:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16476486496506514765Next
Add Reply New Topic New Poll