d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16466476486496504765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 24 2015 05:24pm
Quote (jarabekg @ Oct 25 2015 12:59am)
te pedig sosem voltál idegbeteg nyomorék )))


így van
+ legyünk őszinték, a gazd tárgyaidat kár beleszámítani akárhova is, ha jól tudom most csinálsz másik szakot is)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 24 2015 10:53pm
Van ket magyar nyugger a vonaton hajnalok hajnalan arrol traccsolnak hogy a teli idöszamitas minek van meg hogy többet kell e aludni vagy kevesebbet. Max hangerön hallgatom miattuk a zenet es olyan hangosan beszelnek hogy hallom.

This post was edited by Karan2_Returned on Oct 24 2015 10:53pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2015 01:44am
Quote (Karan2_Returned @ 25 Oct 2015 05:53)
Van ket magyar nyugger a vonaton hajnalok hajnalan arrol traccsolnak hogy a teli idöszamitas minek van meg hogy többet kell e aludni vagy kevesebbet. Max hangerön hallgatom miattuk a zenet es olyan hangosan beszelnek hogy hallom.


Bose QuietComfort megoldana a problemad.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 01:54am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 09:44)
Bose QuietComfort megoldana a problemad.


Én is egy olyanon gondolkozom, csak kéne egy hely, ahol ki is lehet próbálni.
Meg nem tudom, hogy a nem periodikus zajokat mennyire hatékonyan szűri, illetve az alacsonyabb frekvenciásakat főleg, mert az ellen a passzív része nem sokat vég és mind az aktívra hárul.

Azért csak kipróbálnám mielőtt kiadok rá 120k ezer forintot.
Nagyon sokat lendítene az életminőségemen.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 25 2015 02:01am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2015 08:54am)
Én is egy olyanon gondolkozom, csak kéne egy hely, ahol ki is lehet próbálni.
Meg nem tudom, hogy a nem periodikus zajokat mennyire hatékonyan szűri, illetve az alacsonyabb frekvenciásakat főleg, mert az ellen a passzív része nem sokat vég és mind az aktívra hárul.

Azért csak kipróbálnám mielőtt kiadok rá 120k ezer forintot.
Nagyon sokat lendítene az életminőségemen.


Ezek amúgy hogy működnek? Van bennük egy mikrofon ami felveszi a külvilág zajait, fordított polaritással hozzákeveri a zenédhez és imádkoznak, hogy valamit kiolt a külvilágból?

szerk: munkavédelmi fülvédő + bogyósfüles nem jobb mint ezek?

This post was edited by daneeka10 on Oct 25 2015 02:01am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 02:05am
Quote (daneeka10 @ 25 Oct 2015 10:01)
Ezek amúgy hogy működnek? Van bennük egy mikrofon ami felveszi a külvilág zajait, fordított polaritással hozzákeveri a zenédhez és imádkoznak, hogy valamit kiolt a külvilágból?

szerk: munkavédelmi fülvédő + bogyósfüles nem jobb mint ezek?


Igen, mikrofonnal felveszik és kioltják.

A munkavédelmisek csak passzívok, ezek meg sokszor passzív+aktív módon mennek. Ami pedig fontos, hogy úgy is tudnak zajt csökkenteni, hogy közben nem hallgatsz zenét.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2015 02:16am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2015 08:54)
Én is egy olyanon gondolkozom, csak kéne egy hely, ahol ki is lehet próbálni.
Meg nem tudom, hogy a nem periodikus zajokat mennyire hatékonyan szűri, illetve az alacsonyabb frekvenciásakat főleg, mert az ellen a passzív része nem sokat vég és mind az aktívra hárul.

Azért csak kipróbálnám mielőtt kiadok rá 120k ezer forintot.
Nagyon sokat lendítene az életminőségemen.


En használtat vennek vateran. Ha nem tetszik akkor meg eladnam ugyanannyiert.amugy enyem 45k volt atszamitva használtan.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2015 02:17am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2015 10:16)
En használtat vennek vateran. Ha nem tetszik akkor meg eladnam ugyanannyiert.amugy enyem 45k volt atszamitva használtan.


pontosan melyik típust vetted?
Meg ha ilyened van, akkor csak tudod, hogy mennyire hatékony, vagy mennyire nem... ^^
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 25 2015 02:18am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2015 08:54am)
Én is egy olyanon gondolkozom, csak kéne egy hely, ahol ki is lehet próbálni.
Meg nem tudom, hogy a nem periodikus zajokat mennyire hatékonyan szűri, illetve az alacsonyabb frekvenciásakat főleg, mert az ellen a passzív része nem sokat vég és mind az aktívra hárul.

Azért csak kipróbálnám mielőtt kiadok rá 120k ezer forintot.
Nagyon sokat lendítene az életminőségemen.


a passzív pont az alacsony nem periodikus zajok ellen jó, nem? Ha van annyira jó mint egy fülbogyesz akkor nem kéne neki gondot okoznia ^^
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2015 02:23am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2015 09:17)
pontosan melyik típust vetted?
Meg ha ilyened van, akkor csak tudod, hogy mennyire hatékony, vagy mennyire nem... ^^

Qc15 es elegedtt vagyok vele. Tv-t vagy beszelgeto embereket akkor nem hallom ha zenet is hallgatok rajta normal hangeron. Vateran 40 ert van most neztem.http://m.vatera.hu/item/view/action/getProductData/cod/2144156504

Faszom, mobilrol idegesítő potyogni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16466476486496504765Next
Add Reply New Topic New Poll