Quote (jarabekg @ Oct 24 2015 11:24pm)
en is elvezem, azert jarok mar oda majdnem olyan regota mint te ))
ezzel a félévvel kezdődően már többet jártál oda mint én)))
tbh így utólag sajnálom, hogy elsőnek leszartam az egészet és nem vettem fel + tárgyakat amik érdekelnek is etc, csakis máté hibája
nem baj, majd msc alatt