d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16456466476486494765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 24 2015 01:49pm
Quote (Senee @ Oct 24 2015 08:35pm)
anya is pont ezt mondta, aztán mégis visszament csinálni még egy diplomát

jó mondjuk neki kellett etetni, pénzelni egy aranyos kisgyereket is


szerencsere nekem gepeszmernok ur :santa: diplomam van ez meg majdnem olyan mint lottot nyerni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 24 2015 01:52pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Oct 2015 21:49)
szerencsere nekem gepeszmernok ur :santa: diplomam van ez meg majdnem olyan mint lottot nyerni


ricivel együtt egyetemre járni nem ugy hangzik mintha megnyerted volna a lottot
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 24 2015 01:59pm
Quote (sylke @ Oct 24 2015 08:52pm)
ricivel együtt egyetemre járni nem ugy hangzik mintha megnyerted volna a lottot


de, rici nagyon jofej
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 24 2015 02:14pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 24 Oct 2015 21:59)
de, rici nagyon jofej


DDD
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 24 2015 02:15pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 24 2015 09:59pm)
de, rici nagyon jofej


y)

Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 24 2015 09:25pm)
senki nem tudna nekem annyi pénzt fizetni hogy visszamenjek az egyetemre tanulni


én később még vissza fogok mscre, az biztos
én élveztem ofc :santa:
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 24 2015 03:24pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 24 2015 09:15pm)
y)



én később még vissza fogok mscre, az biztos
én élveztem ofc :santa:


en is elvezem, azert jarok mar oda majdnem olyan regota mint te ))
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 24 2015 03:50pm
Quote (jarabekg @ Oct 24 2015 11:24pm)
en is elvezem, azert jarok mar oda majdnem olyan regota mint te ))


ezzel a félévvel kezdődően már többet jártál oda mint én)))

tbh így utólag sajnálom, hogy elsőnek leszartam az egészet és nem vettem fel + tárgyakat amik érdekelnek is etc, csakis máté hibája
nem baj, majd msc alatt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 24 2015 04:17pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 24 2015 10:50pm)
ezzel a félévvel kezdődően már többet jártál oda mint én)))

tbh így utólag sajnálom, hogy elsőnek leszartam az egészet és nem vettem fel + tárgyakat amik érdekelnek is etc, csakis máté hibája
nem baj, majd msc alatt


de mar most ~100 kredittel tobbet csinaltam mint te ))
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 24 2015 04:42pm
Quote (jarabekg @ Oct 25 2015 12:17am)
de mar most ~100 kredittel tobbet csinaltam mint te ))



csak ha te mondasz egy számot, hogy mennyi kreditet csináltál, abból általában le kell vonni 50et, el kell osztani kettővel, és akkor utána megkapod a valóságot kb

This post was edited by miertvagyokilyenjokerdojel on Oct 24 2015 05:06pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 24 2015 04:59pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 24 2015 11:42pm)

csak ha te mondassz egy számot, hogy mennyi kreditet csináltál, abból általában le kell vonni 50et, el kell osztani kettővel, és akkor utána megkapod a valóságot kb


te pedig sosem voltál idegbeteg nyomorék )))
Go Back To Magyar Topic List
Prev16456466476486494765Next
Add Reply New Topic New Poll