d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16446456466476484765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 24 2015 11:22am
Quote (subnyaralas @ Oct 24 2015 06:14pm)
Van xy ceg aki megpalyaz barmilyen informatikai projektet pld mobilos indoor navigacio aruhazakban(apamek csinaltak egy ilyet par szaz millio palyazati penzbol)
Ennek a projektnek a vezetoje lenni, szerezni olyat aki kepekkel meg tudja csinalni az indoor navigaciot
Szerezni 2-2 embert minden platformramegirni a programot
Szerezni meg 2 embert aki ezeket egyberakja
Es az ezzel kapcsolatos dolgokat vezenyelni/egyeztetni/osszehozni az embereket / forrast gyujteni ra

De ofc nem itt akarok kezdeni, hanem ennek egy reszekent es ugy feljutni oda h en tartom ossze a munkat


tehat nem dolgozni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2015 11:51am
Quote (subnyaralas @ 24 Oct 2015 18:14)
Van xy ceg aki megpalyaz barmilyen informatikai projektet pld mobilos indoor navigacio aruhazakban(apamek csinaltak egy ilyet par szaz millio palyazati penzbol)
Ennek a projektnek a vezetoje lenni, szerezni olyat aki kepekkel meg tudja csinalni az indoor navigaciot
Szerezni 2-2 embert minden platformramegirni a programot
Szerezni meg 2 embert aki ezeket egyberakja
Es az ezzel kapcsolatos dolgokat vezenyelni/egyeztetni/osszehozni az embereket / forrast gyujteni ra

De ofc nem itt akarok kezdeni, hanem ennek egy reszekent es ugy feljutni oda h en tartom ossze a munkat


szólj ha kell svájcban is egy cég :D

/e inb4 kem már megcsinálta

This post was edited by ace07 on Oct 24 2015 11:52am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 24 2015 11:55am
Quote (ace07 @ Oct 24 2015 06:51pm)
szólj ha kell svájcban is egy cég :D

/e inb4 kem már megcsinálta


nemsokara megvan az allampolgarsag utana tudunk alapitani jsps ceget)
Member
Posts: 643
Joined: Aug 14 2015
Gold: 0.50
Oct 24 2015 11:55am
Quote (ace07 @ Oct 24 2015 07:51pm)
szólj ha kell svájcban is egy cég :D

/e inb4 kem már megcsinálta



Hat ugye allamin vagyok, ami 3.5 ev (lol implying nem bukok) + msc
Es ha nem akarom visszafizetni(bar meg az is szobajohet) akkor az ugyan ennyi ido melo itthon, ami mondjuk munkatapasztalatnak etc jo is lenne
Az utan lehetosegektol fuggoen szeretnek kulfoldon elni meg dolgozni
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2015 12:03pm
Quote (Karan2_Returned @ 24 Oct 2015 18:55)
nemsokara megvan az allampolgarsag utana tudunk alapitani jsps ceget)


B engedély elég a céghez. Mihez kell az állampolgárság?

Quote (subnyaralas @ 24 Oct 2015 18:55)
Hat ugye allamin vagyok, ami 3.5 ev (lol implying nem bukok) + msc
Es ha nem akarom visszafizetni(bar meg az is szobajohet) akkor az ugyan ennyi ido melo itthon, ami mondjuk munkatapasztalatnak etc jo is lenne
Az utan lehetosegektol fuggoen szeretnek kulfoldon elni meg dolgozni


tfw 10 év múlva 42 leszek.

afk slit

This post was edited by ace07 on Oct 24 2015 12:04pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 24 2015 12:18pm
Quote (ace07 @ 24 Oct 2015 20:03)
B engedély elég a céghez. Mihez kell az állampolgárság?


Csápos pornós kisfiús bordélyhoz.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 24 2015 12:25pm
Quote (subnyaralas @ Oct 24 2015 02:51pm)
ceo lenni

amugy e mellé ~~ 3. félév fele el akarok kezdeni intenziven programozni tanulni külön tanfolyamon, és akkor igy nézne ki:
msc alatt elmenni egy céghez (mint pld ahol apám fejes :~) ) programozni/gyakornokoskodni -> aztán ha tudok előrébb lépni akkor infos eu/bármilyen pályázatok vezetése aka tudnám, hogy milyen prgramozói képességek kellenek a megvalósításához, olyan embereket foglalkoztani 1-1 projektre (fél-2 éves projektek) akik arra a területre szakosodtak
Magamtol nem tudnám megcsiálni, de mivel lesz programozási ismeretem a kész dologba belelátok majd, hogy mennyire effektiv/azt csinálják.e amit én kértem
és a gazdasági rész meg ugye az egész "vezetés"/szervezés keretét adja

kicsit wacko lett a post de egész jól tudom mik a terveim
aztán majd alakul ha valami nem úgy jön ahogy akartam


Quote (subnyaralas @ Oct 24 2015 07:14pm)
Van xy ceg aki megpalyaz barmilyen informatikai projektet pld mobilos indoor navigacio aruhazakban(apamek csinaltak egy ilyet par szaz millio palyazati penzbol)
Ennek a projektnek a vezetoje lenni, szerezni olyat aki kepekkel meg tudja csinalni az indoor navigaciot
Szerezni 2-2 embert minden platformramegirni a programot
Szerezni meg 2 embert aki ezeket egyberakja
Es az ezzel kapcsolatos dolgokat vezenyelni/egyeztetni/osszehozni az embereket / forrast gyujteni ra

De ofc nem itt akarok kezdeni, hanem ennek egy reszekent es ugy feljutni oda h en tartom ossze a munkat


tldr: patrik soon milliardos
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 24 2015 12:47pm
Quote (ace07 @ Oct 24 2015 07:03pm)
B engedély elég a céghez. Mihez kell az állampolgárság?



tfw 10 év múlva 42 leszek.

afk slit


Most nezem eleg egy bejelentett lakcim. Ugy emlekeztem AG-nal legalabb egy alapitonal allampolgarnak kell lennie.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 24 2015 01:25pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 24 2015 03:24pm)
msc?


senki nem tudna nekem annyi pénzt fizetni hogy visszamenjek az egyetemre tanulni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2015 01:35pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 24 2015 07:25pm)
senki nem tudna nekem annyi pénzt fizetni hogy visszamenjek az egyetemre tanulni


anya is pont ezt mondta, aztán mégis visszament csinálni még egy diplomát

jó mondjuk neki kellett etetni, pénzelni egy aranyos kisgyereket is
Go Back To Magyar Topic List
Prev16446456466476484765Next
Add Reply New Topic New Poll