Quote (Anarkin @ Oct 24 2015 07:01pm)
ez a terv elég faszán össze van írva, csak szerintem nem így működik a dolog
először is mit értesz vezetés alatt?
Van xy ceg aki megpalyaz barmilyen informatikai projektet pld mobilos indoor navigacio aruhazakban(apamek csinaltak egy ilyet par szaz millio palyazati penzbol)
Ennek a projektnek a vezetoje lenni, szerezni olyat aki kepekkel meg tudja csinalni az indoor navigaciot
Szerezni 2-2 embert minden platformramegirni a programot
Szerezni meg 2 embert aki ezeket egyberakja
Es az ezzel kapcsolatos dolgokat vezenyelni/egyeztetni/osszehozni az embereket / forrast gyujteni ra
De ofc nem itt akarok kezdeni, hanem ennek egy reszekent es ugy feljutni oda h en tartom ossze a munkat