Quote (CyberPunk666 @ Oct 24 2015 02:13pm)
Mindenhol szopnak vele.
Ahol erős ott azért.
Ahol gyenge, oda meg tipikusan nem a jó matekosok mennek. /vagy legalábbis, nem azok akik szeretik/
ez mondjuk true
De az már kritikán aluli volt amit a társkarosok nyújtottak statisztikában
Én utálom a matekot és gyökér vagyok belőle, sose érdekelt
De statból én korrepetáltam 3 osztálytársam is
Amikor ezt anyámnak elmeséltem (nyílván ismeri a kvalitásaim) sírva röhögött